Začala jsem slabě špinit o 5 dní dříve, než…

Začala jsem slabě špinit o 5 dní dříve, než jsem měla dostat menzes. Špiním dnes již desátý den, jen malinko na toaletní papír vždy po toaletě…
Jinak menzes mívám vždy pravidelně. Neužívám antikoncepci a s partnerem se snažíme o děťátko.
Udělala jsem si ob den 2 močové HCG testy, proužek v testovací zoně se vždy středně sytě vybarvil – pozitivní test. Ale gynekoložka při inspekčním vyšetření neshledala známky gravidity – děloha malá, tuhá – stejně tak i adnexa… Nabrala mi krev na hcg.
Podle ní, ale těhotná nejsem. Myslíte si, že bych mohla být těhotná, ikdyž moje tělo zatím nejeví známky gravidity (vždyť bych byla těhotná teprve pár dní – cca 2 týdny)???
Stále myslím na ty dva HCG poz. testy.
Za jak dlouho laboratoř HCG vyhodnotí?

Odpověď

Těhotenství jasně potvrdí hodnota HCG z krve. Rychlost vyhodnocení záleží na jednotlivých laboratořích. V podstatě by jste měla znát výsledek do druhého dne. Vaginálním vyšetřením se počínající gravidita nemusí vždy zjistit. Důležitou roli zde hraje ultrazvuk,o kterém se nezmiňujete. I tam by v tak časné fázi těhotenství ještě nemuselo být nic vidět. Také jste nemusela otěhotnět přesně kdy si myslíte a těhotenství může být tím pádem ještě kratší.Vydržte na výsledek HCG z krve a budete mít jistotu.

28.8.2012 5:43

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist