Dítě vítáno funguje!

Ano, náš projekt Dítě vítáno, aneb Hledáme místa přátelská k dětem, který jsme spustili minulý čtvrtek, funguje! A to právě díky vám, milí čtenáři. Projekt, jehož pomocí chceme vyhledávat úřady, nákupní centra, restaurace či hotely a penziony, nabírá neuvěřitelných obrátek. Naše databáze, kam může každý návštěvník našeho webu vložit a podrobněji popsat místo, kde se cítil dobře se svými dětmi, se jen během několika prvních dnů rozrostla o desítky nových tipů.
foto: redakce

Díky vám se nyní mohou i další rodiče dozvědět, kam se mohou se svými malými dětmi vydat a cítit se tam dobře.

A to díky tomu, že tam na ně čeká přebalovací pult, místo, kde lze dítě nakojit, anebo hrací koutek, dětské menu, nekuřácký prostor, dětská židlička či alespoň s dětskou návštěvou „smířený“ personál.

Již nejsme odkázáni na doporučení kamarádů či známých, či dobrou náhodu, ale místa, kde nám bude s dětmi dobře, můžeme aktivně vyhledávat, ale prostřednictvím naší nové databáze oznamovat i ostatním.

Pojďte, milí čtenáři, i nadále spolu s námi vytvářet ostrůvky míst, kde se na návštěvu celé rodin skutečně těší a jsou na ni připraveni. Pokud navštívíte nějaké dětem přátelské místo, neváhejte a vložte je do naší databáze.

Každá restaurace, hotel, úřad či obchod, kde jsou na dětskou návštěvu připraveni a mají pro ni vytvořené - podle svých možností - podmínky, bude pak označeno logem a nálepkou Dítě vítáno.

Chceme pomoci aktivním rodičům, ale i provozovatelům, či úředníkům, kteří už dnes vědí, že malé dítě může být příjemným hostem či zákazníkem. 

Pojďte spolu s námi vytvářet přehled „přátelských“ míst k dětem.

Děkujeme

Vaše redakce

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jak vložím příspěvěk do databáze?

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené