Dítě vítáno: Kampa, stylový ráj i pro děti

Hledáte v centru Prahy stylové místo na dětskou oslavu, kterou si vychutnají i dospělí? Restaurace Hergetova Cihelna se jako jedna z prvních stává "Children Friendly" restaurací neboli restautrací přátelskou vůči dětem.

Milí čtenáři, jaké máte vy, zkušenosti s výběrem míst pro volné chvíle s vašimi dětmi? Podělte se o s ostatními své zkušenosti. 

Horní patro restaurace je nově nekuřácké a na děti čeká po celý týden dětský koutek a speciální dětské menu. Rodiče si tak mohou vychutnat vynikající speciality restaurace, ale také zažít skvělý den se svými dětmi.

Hergetova Cihelna je již déle než dva roky oblíbenou destinací rodičů s dětmi díky tomu, že každou neděli pořádá úspěšný a oblíbený Rodinný Brunch - pozdní snídani spojenou s časným obědem, který nabízí vynikající bufet a program pro děti.

Děti budou v jednom kole

Děti se mohou bavit u dětského divadélka, s kouzelníkem, kreslením, skákacím hradem, v létě na ně venku čeká trampolína a po celý rok hry a soutěže se zajímavými sponzory. K dispozici jsou také profesionální chůvy, které děti nejen hlídají, ale i si s nimi hrají nebo jim pomáhají najít si nové kamarády.

Příjemné novoty pro nejmenší i větší děti

Všem rodičům s dětmi jsou nyní nově k dispozici: místnost na přebalování, bryndáčky, zázemí pro kojení, dětské sedačky, ohřívání dětských lahviček a přesnídávek, ale hlavně spousta hraček a vynikajících dětských pokrmů.

Pro starší děti nově nabízíme také využívání herní konzole Nintendo Wii Sports Pack, u které si mohou zahrát virtuální tenis, baseball, bowling, ale také spoustu dalších her pod supervizí našeho personálu. V budoucnu na ně čekají také Wii turnaje za zajímavé ceny.

Dobroty, dobroty

V rámci dětského menu najdete kuřecí řízky s bramborovou kaší, pečeného lososa s vařenými bramborami, špagety s rajčatovou omáčkou, nebo také lívance s borůvkovým kompotem a zakysanou smetanou se skořicí.

Party právě pro vás

V případě zájmu o uspořádání oslavy narozenin, křtin, ukončení školního roku, svátku, nebo dětskou párty jen tak pro radost může restaurace zajistit profesionální chůvy a speciální dětský, ale také „dospělácký“ bufet, kompletní program párty, dekorace, zmrzlinu, nápoje pro všechny věkové kategorie a spoustu zábavy!

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené