DÍTĚ VÍTÁNO: Výprava pod hladinu moře

Dnes vás databáze Dítě vítáno zavede do mořských hlubin a hned potom do příjemné restaurace se stylovým názvem Loděnice.
foto: redakce

Chcete-li dětem připravit opravdu vzrušující den, zkuste zajít do pražského Mořského světa, který najdete přímo na Výstavišti. Dostanete se sem dobře autem, metrem i vlakem. Nádraží je skutečně kousek. Pojedete-li autem, dejte pozor při parkování. V Holešovicích je parkovací zóna a Městská policie je tu vyhlášená svou horlivostí a nesmlouvavostí. Během pěti minut se může vaše auto ocitnout na odtahovém parkovišti. V Mořském světě na vás čeká řada obrovských podmořských akvárií, ale také podlahové projekce, velké nástěnné malby a neobvyklý multimediální projekt s názvem Vesmírná laguna. Vyrazíte-li v neděli, bude zážitek ještě o něco zajímavější. V půl dvanácté můžete sledovat krmení žraloků. Mořský svět nabízí hezkou zábavu zejména větším dětem, ale vstupné je, bohužel, poměrně vysoké. Rodina se dvěma dětmi zaplatí při vstupu 740 korun. Na oběd se pak můžete vydat přes Stromovku na druhý břeh Vltavy, kde je příjemná restaurace Loděnice. Pro děti je tu připraveno dětské menu, venkovní hřiště, koutek na hraní a další podívaná. Hned vedle Loděnice je vodní slalomový kanál, takže bude na co se dívat.

Mořský svět

Středočeský kraj, Praha 7

Restaurace Loděnice

Středočeský kraj, Praha 7

Vkládejte nové příspěvky do naší databáze i vy!

Potkáte-li místo, kde se vám s dětmi bude líbit, přidejte ho do naší databáze. Uděláte tím radost nejen ostatním rodičům, ale hlavně dětem!

Další místečka, pro návštěvu s dětmi jako stvořená, hledejte v naší databázi DÍTĚ VÍTÁNO.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené