Zajistěte své dítě a to nejen finančně

Příchod dítěte je v mnoha rodinách radostnou událostí. Po narození ho příbuzní zahrnou spoustou dárků v podobě hraček, oblečení či her.

V dnešní době navíc rodiče či prarodiče dítěti začnou hned spořit, aby dítě mělo silné finanční zázemí, jakmile vyroste. Spořicích produktů přímo pro děti je dnes celá řada, od dětských kont až po spořicí účty, či termínované vklady, které se sami obnovují. Mnozí rodiče se také přiklánějí ke spoření dětem v podobě stavebního spoření, aby pak měly do budoucna základ na pořízení vlastního bydlení. Prozíraví rodiče, kteří chtějí své dítě pojistit proti nenadálým událostem v kombinaci s možností spoření, sjednávají svým ratolestem životní pojištění již v raném věku. Právě takovou příležitost přináší ČSOB Dětské životní pojištění Maxík, které může dítěti do 14 let uzavřít kdokoliv a není tak omezené jen na rodinné příslušníky. Například vnoučatům mohou spořit prarodiče nebo teta může spořit neteři.

maxik_foto_1.jpg

Maxík je dětské životní pojištění, které v sobě kombinuje pojištění dítěte s možností spoření libovolných částek. Osoba, která pojištění sjedná, rozhoduje, jakým způsobem se budou prostředky zhodnocovat, na výběr má celou řadu programů investování. Pojištění může trvat až do 25 let věku „dítěte“ a jedinou podmínkou je trvání pojistné smlouvy 5 let. Prostřednictvím „Maxíka“ můžete svým dětem usnadnit „vstup do života“ dospělých, např. zajištěním prostředků na budoucí vzdělání nebo příspěvek na první bydlení. Zároveň může dítě ochránit před důsledky neočekávaných životních událostí. Pojistná ochrana byla vytvořena speciálně na míru pro děti a jejich potřeby. Jednotlivé příspěvky je možné platit buď měsíčně, čtvrtletně, pololetně či ročně.

Více informací na www.csob.cz/Maxik

Výhody ČSOB Dětského životního pojištění Maxík:

  • Pojištění může dítěti uzavřít kdokoli
  • V základním pojištění je jako bonus pojištění proti nemoci z přisátí klíštěte (lymské borelióze)
  • Pojištění může trvat až do 25 let věku pojištěného
  • Díky Maxíkovi můžete svým dětem usnadnit vstup do života dospělých. Je vhodným nástrojem pro zajištění prostředků na budoucí vzdělání, bydlení nebo cestování.

12.8.2011 6:43 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist