3déčko – to je ale věc!

PAVLÍNINO TĚHOTENSTVÍ Objednali jsme se s přítelem na 3D ultrazvuk, abychom spatřili naše miminko a dozvěděli se, zda to bude holčička nebo chlapeček.

Pohlaví miminka mně již věštil budoucí tchán. Musela jsem si vytrhnout vlas. První byl údajně moc krátký. Vytrhla jsem tedy druhý vlas. Ten byl pro změnu moc vlnitý. Jenže všechny mé vlasy jsou vlnité. : -) Nakonec tedy postačil. Vlas tchán protáhl prstýnkem a takto zavěšený prstýnek přiložil nad mé levé předloktí. Po chvíli se prstýnek roztočil. To mělo znamenat kluka, kdyby se houpal v diagonále, byla by to holčička. Tchán mě ujišťoval, že takto věštíval všem kolegyním v práci a nikdy se nespletl. Říkal, že už se na pohlaví ani nemusíme ptát.

Než jsme vyrazili k panu doktorovi, nezapomněli jsme si sbalit 3D brýle. Když nás pan doktor vzal do ordinace, nasadili jsme si s přítelem 3D brýle a čekali na doktorovu reakci. Zprvu se zalekl, ale vysvětlili jsme mu, že je to vtip. Proběhlo ještě pár oboustranných vtípků a šlo se na věc. Bohužel naše miminko bylo schované v placentě a ke všemu mělo před obličejem ručku. Strávili jsme v ordinaci celkem hodinu a získali pouze jednu rozumnou fotografii. No co, díky alespoň za ni. Zároveň si cením trpělivosti a ochoty pana doktora, který se nám samozřejmě hodinu věnovat nemusel.

Stejně je to neuvěřitelné, že lze sledovat miminko přímo v bříšku a vidět i jeho obličej – když se teda zadaří. Co se týká pohlaví, pan doktor nás ujistil, že to bude holčička. To přítele zprvu zarazilo, neboť spoléhal na věštbu svého otce. Samozřejmě mu ale nevadilo, že budeme mít holčičku.

A co tchán? Ten zřejmě věří, že se pan doktor spletl. Je otázka, co mu vrtá hlavou více. Jestli fakt, že se poprvé zmýlil nebo že bude mít vnučku namísto vnuka. Nebo snad obojí dohromady? Každopádně jeho věštba byla správná, pouze interpretace byla mylná. Našla jsem na internetu, jak to vlastně s tou věštbou je. Když se prstýnek začne houpat tak to bude kluk, když se točí holka, když se to střídá chvíli tak a chvíli tak jsou to dvojčata.

26.8.2014 10:58  | autor: Pavlína

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist