Mimi LIVE! Josífek: Choulostivá mužská záležitost

Náš Josífek mě za tyhle řádky asi jednou nepochválí. Ale co se dá dělat, jako máma beru i citlivé části pánského těla úplně normálně. A když je potřeba něco řešit, řeším to.

Problémy s pindíkem

Až jednou bude malý Josífek dospělý, asi mě za tyto řádky nebude mít rád, zvlášť když tady budu popisovat zdravotní problémy týkající se té časti těla, na kterou jsou chlapi tak choulostiví…

Jednou při přebalování jsem si všimla, že je Josífkův pindík trošku nateklý. Řekla jsem si, že ještě počkám, co z toho bude. To bylo odpoledne. Když jsem večer rozbalila plínku, tak jsem se zděsila. Penis měl nateklý a udělal se mu na něm jakoby zevnitř vřed. Okamžitě jsem zavolala manžela, aby mi poradil, co se s tím v takových případech dělá. Když je ten chlap, měl by takové věci vědět líp, než já. Když to velký Pepa uviděl, málem zkolaboval. Nic mi neporadil a se slovy že „tohle vidí poprvé v životě, nezajedem raději na pohotovost?“ jsme událost probrali s babičkou. Malý byl jinak čilý, neplakal a hlavně byl bez teplot (!) a tak jsme návštěvu doktora odložili až na ráno.

Zánět v předkožkovém vaku

Pan doktor malého prohlédl a řekl, že má v předkožkovém vaku zánět. Léčí se to tak, že mu musíme penis proplachovat vodou pomocí injekční stříkačky (samozřejmě bez jehly) a pak jsme mu tam měli dávat ještě antibiotickou vodičku. V případě, že by to nezabralo a zánět se zhoršoval anebo mu vyskočily horečky, museli bychom do nemocnice na ATB do žíly. Naštěstí jsme to ustáli s lokální léčbou a za dva dny byl malý OK.

Josífek léčbu i přes počáteční nepříjemnosti zvládl, Stázinka jako správná pomocnice a ošetřovatelka mi pomáhala podávat vodičku, kapičky a jednou musela i podržet Pepíčkovi nožičky, když byl velký Pepa v práci. Sama bych ho asi neudržela. Snad se nám ty nemoci teď na nějaký čas zase vyhnou.

Přeji v tomto zimním chřipkovém počasí VŠEM HODNĚ ZDRAVÍČKA!!!

Ivča


Kdo jsme? Já Iva (27), můj muž Josef (30), dcerka Stázinka (2) a náš malý-velký Josífek (* 21. 1. 2010), hlavní hrdina seriálu Mimi LIVE!, ve kterém jsme se s vámi dělili o radosti i starosti z prvního roku života našeho syna a nyní volně pokračujeme dál.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist