Mimi LIVE! Josífek: Spánek? Jedině pod narkózou

Z neustálého nočního vstávání jsem byla dlouhodobě tak nevyspalá a utahaná, že jsem se úplně začala těšit na svou malou operaci v nemocnici. Ať žije narkóza!

Pořádný spánek se dvěma malými dětmi? Jedině narkóza! Tedy je to samozřejmě nadsázka, ale je pravda, že když byl Josífek minule nemocný a oba se Stázinkou poplakávali celé noci, začala jsem se těšit do nemocnice, že si tam kromě zákroku i trochu odpočinu. Na docela intimním místě mám už několik let pihu, která se mi začala zvětšovat a tak mi pan doktor doporučil její odstranění. Jelikož by se nedala odstranit při lokálním umrtvení, šla jsem si na den lehnout do nemocnice pod celkovou narkózu. Řeknu vám, tak dobře jsem se nevyspala už několik let 🙂 Po zákroku jsem pospávala celé odpoledne a jelikož mě ještě ke všemu přepadla úděsná migréna, šla jsem spát v osm večer a spala až do rána.

Doma to zvládli

Měla jsem sice strach, co a jak manžel doma sám s dětmi – přece jen se ti dva občas umí pěkně rozdovádět – ale zvládl to. V noci vstával k budícímu se Pepíčkovi a noc v pohodě přežili i beze mne. Já se vrátila druhý den ráno a nemohla jsem se dětiček už dočkat, tolik se mi stýskalo, a přitom to byl jen pouho pouhý jeden den:-)

Chřipka otravná

Tentokrát se nemoc vyřádila na mě, skolila mě opravdu hrozná chřipka a nějak se to nelepší 🙁 Řeknu vám, takhle zle mi už hodně dlouho nebylo. Asi to jarní sluníčko, nebo jsem se musela od někoho někde nakazit na nákupu, kdo ví. Teď hlavně, aby tu chřipajznu nedostaly děti, to by byl pěkný malér. Tak se jim snažím dodávat co nejvíc vitamínů, často vyvětrávám bacily a doufám, že to ustojí bez nemoci.

Josífkovy pokroky

Pepíček dělá mílové pokroky v mluvení a také je krásně vidět, jak mu dochází víc a víc věcí. Snaží se opakovat další a další slova a moc ho to baví. Umí už říkat máma, táta, baba, pápá, umí pojmenovat telefon jako „telef“ nebo si ho vezme k uchu a říká halooo, pes je haf nebo zkrátka „f“. Umí ukázat, kde má oko, nos a pusinku… 🙂

Vaše Ivča


Kdo jsme? Já Iva (27), můj muž Josef (30), dcerka Stázinka (2) a náš malý-velký Josífek (* 21. 1. 2010), hlavní hrdina seriálu Mimi LIVE!, ve kterém jsme se s vámi dělili o radosti i starosti z prvního roku života našeho syna a nyní volně pokračujeme dál.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist