Mimi LIVE! Josífek: Volno jsem potřebovala jak sůl

Svoje dětičky nadevše miluji, ale musím po pravdě říct, že bylo moc příjemné na pár okamžiků „vypnout“. Z celého srdce za to děkuji své sestřičce a její rodině, která mě přijela navštívit. Na sklonku léta jsem si konečně trochu užila prázdniny!

Díky mojí sestře Petrušce, jejímu Marťasovi a jejich dceři Karol jsem mohla zažít týdenní prázdniny. Přijeli na týden, který, jak jinak, šíleně utekl. Jaká to ale byla úleva, když jsme na domácnost najednou byly tři ženské! Neteřinka každý večer ochotně uspávala Stázinku a přes den naložila obě děti do kočárku a šla se s nimi projít. Díky!!! Jak jsem řekla, svoje děti nadevše miluji, ale musím přiznat, že těch pár okamžiků, kdy jsem mohla „vypnout“ s vědomím, že je o ně dobře postaráno, bylo přesladkých.

Je mi skvěle i s kily navíc

Pár dní na to se objevila i moje druhá sestřička Renatka. Náležitě jsme si všechny tři užívaly, že jsme zase po dlouhé době pohromadě, a vyrazily jsme do města na nákupy. Jelikož jsem se smířila se svými těhu kily (mám stále 8 kg navíc), zašla jsem si koupit nové rifle, aby mě ty staré pořád tak neškrtily. Vzdala jsem neúspěšný boj s váhou, přestala si vyčítat mlsání, zkrátila vlasy a musím říct, že se cítím dobře. Opravdu je mi fajn a házím ten věčný boj s kily definitivně za hlavu!

Léto je to tam

Jak všichni dobře vidíme, léto už je skoro za námi, i když mu kalendář dává ještě šanci. Za oknem to občas vypadá jako by byl spíš konec října. Tak jsem s dětičkami hodně doma, protože už jsme jednou na procházce pěkně zmokly. Má to své výhody – Pepíček parádně trénuje lezení a občas se zvedá na všechny čtyři. O tom ale, stejně jako o usmíření lehké sourozenecké rivality, zase něco příště.

Vaše Iva


 

Jsme „taková normální rodinka“ Stuchlíků: já Iva (27), můj muž Josef (30), dcerka Stázinka (2) a náš malý-velký Josífek (* 21. 1. 2010). V projektu Mimi LIVE! se s vámi dělíme o naše radosti i starosti z prvního roku života našeho syna.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist