Ušetřete na elektřině a plynu s Bohemia Energy

Příchod nového človíčka do rodiny obvykle znamená i zvýšené finanční náklady. A ty se s tím, jak nemluvně roste, nesnižují.

Zprvu je třeba do rodinného rozpočtu přidat nákup kočárku, autosedačky a dalších nezbytných, ale obvykle drahých potřeb, nákupy plen, oblečení, brzy také kojeneckou stravu, botičky, hračky, první tříkolky… Domácnosti se zároveň logicky zvedá spotřeba vody, elektřiny a plynu. A tak je pro novopečené rodiče dobrou zprávou každá koruna, kterou se podaří za tyto položky ušetřit.

Zajímavá pro ně může být nabídka, se kterou přišla společnost Bohemia Energy, v současnosti největší alternativní dodavatel elektřiny a plynu firmám i jednotlivým zákazníkům. Domácnost, která k této společnosti přejde a vybere si její nový produkt Garance, dostane záruku, že až deset let bude platit nižší ceny, než jaké bude nabízet jeho dosavadní dodavatel elektřiny nebo plynu. Nejde o žádný trik, ale způsob, jakým chce společnost Bohemia Energy oslovit zákazníky velkých dodavatelů, jako jsou ČEZ, E.ON, PRE, RWE nebo Pražská plynárenská. Firma navíc slibuje, že zákazníkovi sama poskytne přehled cen na trhu, aby se mohl přesvědčit, že garanci nižší ceny dodržuje. Jen pro zajímavost, ceny elektřiny pro domácnosti jsou pro letošní rok o 1,5 až 2,4 % nižší než ceny ČEZ, o 3,1 až 14,4 % nižší než u E.ON a o 1,7 až 4,8 % nižší než u PRE.

Změnit dodavatele je navíc v případě Bohemia Energy otázkou jediného telefonátu, protože společnost vyřídí vše za vás. A tak tento krok k úspornější domácnosti zvládne i maminka, která běhá mezi přebalováním a kojením. Přesvědčit se můžete na webových stránkách www.bohemiaenergy.cz, kde najdete další informace a můžete si prohlédnout aktuální ceníky podle místa svého bydliště.

16.8.2010 4:32 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: autosedačkynákup

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist