Vylepšete svou kondici

V edici ŽENA.cz vyšel 3. října druhý díl z unikátní kolekce 4 DVD Začněte s Davidem Hufem výmluvně nazvaný Vylepšete svou kondici.

Po úvodním DVD věnovaném začátečníkům, především těm věčným, se David tentokrát zaměřuje na komplexní trénink vedoucí ke zlepšení kondice rekreačních sportovců. Opět mu pomáhají profesionální instruktoři Pavla Rožumberská a Jiří Gruntorád. Velmi názornou a přitom atraktivní formou provedou diváky kruhovým tréninkem v přírodě, v tělocvičně i domácích podmínkách.

V doplňkových bonusech nechybí konkrétní rady renomovaných odborníků, především specialisty na výživu Petra Havlíčka a maséra Pavla Straky. O své pozitivní zkušenosti se správně vedeným tréninkem se nakonec podělí herec a moderátor Tomáš Krejčíř, kterého mistr světa, Evropy i ČR ve sportovním aerobiku David Huf připravoval během jeho úspěšného účinkování v taneční soutěži Bailando.

Jednotlivé díly DVD Začněte s Davidem Hufem vycházejí vždy v pátek v nákladu 180 000 ks, distribuovány jsou na 20 000 místech v sítích PNS (novinové stánky, sítě trafik, čerpacích stanic, prodejny aj.).

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené