Známe nejhezčí české děti v soutěži o Baby roku 2011

Nejpůvabnější miminka a batolata soutěžila o titul Baby roku 2011. Do soutěže se zapojily tisíce dětí a o vítězi hlasovaly desetitisíce uživatelů internetu. Z osmi vítězů jednotlivých kategorií vybrala odborná porota malého vítěze, který svým šibalským kukučem porazil ostatní finalisty.

Fotografie: Fotoprome.cz – ateliér dětské a rodinné fotografie

Vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo v úterý 13. prosince v pražském fotoateliéru Fotopromě. Titul „Baby roku“, který se v České republice uděloval podruhé, získal v letošním roce Kristiánek z Olomouce, který kvůli nemoci bohužel na slavnostním ceremoniálu chyběl. Druhé místo obsadila Patrička z Horního Benešova a bronzovou medaili si odnáší Péťa z Tuchoměřic. Stalo se tak na základě fotografií, které soutěžící vkládali od března do října do speciálních fotogalerií na www.babyroku.cz.

Tři ze superfinalistů se potkali na předávání cen v ateliéru Fotopromě.

Každý měsíc bylo vyhlášeno jiné zajímavé téma (například Dítě a technika, Dítě a živé zvíře, Dítě a květina) a návštěvníci hodnotili svými hlasy vystavené fotografie dětí. Z jednotlivých kol pak vzešlo osm superfinalistů, ze kterých vybrala vítěze odborná porota. Celkově vložili soutěžící neuvěřitelných 20 tisíc soutěžních fotografií a stránku Baby roku navštívilo na čtvrt milionu návštěvníků. Nejpopulárnější bylo květnové téma Dítě a hračka.

Vítězné dítě soutěže Baby roku 2011 se objeví na etiketě dětské výživy Hamánek, která byla spoluorganizátorem soutěže, stane se hvězdou titulní strany časopisu Betynka 03/2012 a jeho fotka bude po dobu jednoho měsíce zdobit také titulní stránku internetového portálu Babyweb.cz. Generálním partnerem fotosoutěže Baby roku je Happy Foto.

Malý vítěz Kristiánek z Olomouce, který nyní bude po celý příští rok nosit titul Baby roku 2011, oslavil na začátku prosince své 3. narozeniny. Jeho maminka nám prozradila: „Soutěžili jsme už vloni, ale nic jsme nevyhráli. Velmi nás to bavilo, tak jsme netrpělivě čekali na soutěž i letos a poctivě vkládali fotky do každého kola.“ Kristiánek se prý fotí rád a rád u toho dělá „blbinky“. „Ale myslím, že jen v domácím prostředí, před cizími se hodně stydí a chvíli mu trvá, než se otrká,“ dodala ještě šťastná maminka. A co malého Kristiánka nejvíc baví? Skládání kostek, balónky, auta… „Teď asi nejvíc autoroboti, tedy měnit auta v roboty a naopak a pořád dokola,“ prozradila ještě maminka. Kristiánkova fotka zvítězila v 8. kole soutěže, téma bylo: Dítě a technika.

Na 2. místě se umístila Patrička z Horního Benešova. Získala nejvíce hlasů ve 3. kole soutěže, téma bylo: Dítě a jeho smích.

Na 3. místě skončil Péťa z Tuchoměřic. Získal nejvíce hlasů v 5. kole soutěže, téma bylo: Dítě a voda.

Další podrobnosti a fotografie všech osmi superfinalistů na www.babyroku.cz.

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist