Co udělat pro spokojené bříško našich nejmenších?

Jistě dobře víte, že pro spokojený a zdravý život člověka má obrovský význam bezchybně fungující imunitní systém. Jeho řádný vývoj i funkce jsou podmíněny vyváženou mikroflórou, která kolonizuje tlusté střevo.

Začněte o ni pečovat již v kojeneckém věku svých dětí!

Správně vyvinutá střevní mikroflóra totiž hraje důležitou roli pro zdraví i v pozdějším věku, může ovlivňovat vznik alergií, střevních zánětů a dalších zdravotních nepříjemností. Chcete své nejmenší těchto problémů ušetřit? Pravidelně jim podávejte doplněk stravy podporující přirozenou obranyschopnost organismu, Profi-LACT Pro děti. Tento produkt je schválen Českou pediatrickou komorou.

Probiotický komplex Profi-LACT Pro děti je speciálně vyvinut pro potřeby kojenců a dětí, můžete jej tedy bez problémů podávat svým dětem již po ukončení 6. měsíce života.

A jaké jsou praktické benefity tohoto komplexu? Profi-LACT Pro děti přirozeným způsobem pomůže při odstranění zažívacích potíží, jako je zácpa, průjmy, nadýmání a plynatost. Celkově navíc zlepšuje stravitelnost potravy i střevní peristaltiku. Doporučuje se jej používat během i po užívání antibiotik, neboť tyto léky střevní mikroflóru výrazně narušují. Probiotika také výrazně stimulují imunitní systém.

Stačí jednou denně rozmíchat obsah jednoho sáčku ve sklenici vlažné vody, mléka, ovocné šťávy nebo vmíchat bezprostředně před podáním přímo do jídla. Probiotické kmeny preparátu Profi-LACT Pro děti jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry, proto je bezpečný i při dlouhodobém podávání. Výrobek je navíc vhodný i pro osoby s intolerancí lepku a laktózy (mléčného cukru). K dostání je v běžné síti lékáren.

Doporučená prodejní cena jednoho balení, které obsahuje 10 sáčků, je cca 140 Kč.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist