Hamánek Junior menu

Hamánek Junior menu ocení zejména aktivní maminky, které nechtějí trávit čas s přípravou a vařením jídla pro své ratolesti, ale chtějí takto ušetřený čas věnovat společným hrám a poznávaní světa kolem sebe.

Hotová masozeleninová jídla Hamánek Junior menu jsou určena především starším dětem, dětem od ukončeného 12. měsíce.

Jídla byla vyvinuta v laboratořích společnosti Hamé v souladu s nejnovějšími výživovými trendy, které se v současné době ve stravování nejmenších dětí prosazují. Vychází také vstříc novému životnímu stylu, kdy se díky možnostem volnočasových aktivit zkracuje čas potřebný k přípravě jídla.

Výrobky Hamánek Junior menu je možno použít prakticky kdekoli a kdykoli, tedy za jediného předpokladu, že je v dosahu mikrovlnná trouba. Na přípravu jídla tak stačí 3 minuty a malý jedlík může ihned zahnat svůj hlad.

Vzhledem ke své konstrukci může samotná miska nahradit talíř a jídlo tak nemusí být dále někam překládáno. Je okamžitě připraveno v praktické misce ke konzumaci. Speciální plast umožňuje také jídlo ohřát i tradičním způsobem ve vodní páře za občasného promíchání obsahu misky.

Na trhu byly uvedeny zatím 4 druhy, z nichž 3 jsou masozeleninové (Lasagne v rajčatové omáčce, Dýně s brambory a masovými kuličkami, Dušené kuře s hráškem, mrkví a bramborem) a jedno z nich je bezmasé, vegetarianské (Kuskusový nákyp se zeleninou) K dostání jsou tato jídla nyní v hyper a supermarketech Tesco, Albert, Globus a Interspar.

Suroviny pro výrobu těchto hotových jídel jsou získávány z farem, z pěstíren a chovů, které vyhovují nárokům, které jsou na suroviny pro výrobu kojenecké stravy kladeny.

Věnujte čas ke společným hrám a poznávání světa kolem sebe. Přejeme dobrou chuť. Váš Hamánek.

Více informací na www.hamanek.cz

22.3.2010 2:27 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: časjedlíkjídlo

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist