Hamánek TV zná první vítěze: Chcete mít také doma dětskou hvězdu?

Které dítě je na celém světě nejkrásnější? No samozřejmě že to vlastní. Díky soutěži Hamánek TV mají pyšní rodiče možnost pochlubit se svým potomkem a navíc z něj udělat hvězdu reklamy. Vítěze prvního kola už známe a zatím jsou to samí kluci!

Odborná porota vybrala z fotografií přihlášených do prvního kola tři vítěze. Patří mezi ně sedmiměsíční Mireček z Českých Budějovic, na kterém je na první pohled vidět, že se mu na Hamánka doslova sbíhají sliny. Dalším vítězem je devítiměsíční Tomášek z Kopřivnice, který se nad skleničkou dobroty spokojeně usmívá do objektivu. Třetím miminkem, které si získalo srdce poroty, je devítiměsíční Matyáš z Valašského Meziříčí, který na fotografii nazvané „Ještěěěě“ ukazuje, že pro Hamánka má pusu vždycky dokořán. Všichni tři okatí chlapečci budou za odměnu kulit svá kukadla na etiketě jedné z řad dětských výživ Hamánek.

hamanek_2_misto.jpg

Každý rodič určitě ví, že krmení malých dětí se často zvrhne v boj. Všude létají kousky jídla, špinavá je kuchyně, dítě i maminka či tatínek, ale dostat alespoň sousto do dětské pusy je téměř nadlidský úkol. Vůbec největší legrace nastává ve chvíli, kdy se malému raubíři podaří plácnout lžičkou doprostřed talíře tak, že se večeře rozletí po celé místnosti. „Díky fotosoutěži Hamánek TV si rodiče s dětmi budou moci tyto chvíle připomenout i v dobách, kdy už bude potomek dávno baštit příborem. Fotka na etiketě Hamánka bude na tyto časy příjemnou vzpomínkou a stane se také cennou trofejí pro všechny pyšné příbuzné,“ popisuje Helena Ellerová, brand manažerka společnosti Hamé.

hamanek_3_misto.jpg

Rodiče, kteří mají doma dítě ve věku, kdy si pochutnává na Hamánku, mají šanci udělat ze svého potomka hvězdu ještě v dalších kolech. Soutěž na webových stránkách HamánekTV.cz probíhá do 4.října 2009. Pro účast v soutěží stačí nakoupit 8 zeleninových nebo masozeleninových výživ Hamánek a poslat originál účtenky do společnosti Hamé. Soutěžící obratem obdrží kód, který umožní vložení fotografie na webu HamánekTV.cz. Pak už jen vzít do ruky fotoaparát a zvěčnit rodinný poklad.

5.6.2009 3:22 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist