Novinky od Hamánka: prakticky na výlety

Miluje vaše dítě ovocné Hamánky? A zkusilo už masozeleninové příkrmy stejné značky? Na novou chuť masa a zeleniny si musí ratolest zvykat po menších porcích, nicméně rozšíření jídelníčku jistě ocení díky mnoha různým příchutím, z nichž si zvolí tu svou i ten nejvybíravější malý jedlík.

Proč dávat miminku maso? Je totiž bohatým zdrojem nejen bílkovin, ale také lehce vstřebatelného železa, které je velmi důležité v druhé polovině prvního roku života, protože zásoba železa z mateřského mléka se postupně vyčerpává. Masozeleninové Hamánky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního masa, lehce stravitelného, mají velice jemnou konzistenci, aby je děti mohly snadno polykat. Jsou přitom vyráběny stejně jako ovocné kojenecké výživy pod přísným dohledem, neobsahují konzervační látky, umělá aromata, barviva či soli.

Čtyři nové příchutě, větší balení

Novinkami v řadě masozeleninových příkrmů od Hamánka jsou čtyři příchutě – králík s bramborem v mrkvové omáčce, rýže s karotkou a hovězími kousky, listový špenát s jehněčími fridelkami a nočky s vepřovými kousky.

Na vývoji nových Hamánků společnost spolupracovala s experty na dětskou výživu, zároveň je samozřejmě pečlivě testovala. Všechny pomáhají zpestřit dětský jídelníček a zároveň miminku prospívají. Například králičí maso má nízký obsah cholesterolu, hovězí maso je pak cenným zdrojem minerálních látek. Rýže je lehce stravitelná, nepůsobí plynatost, tudíž je vhodná pro děti stejně jako špenát, který je zase bohatým zdrojem železa, obsahuje i vápník a vitamín C.

Stejně jako ovocné Hamánky, také masozeleninové příkrmy jsou vybaveny bezpečnostním víčkem, jehož lupnutí při otevírání jednoznačně signalizuje, že v průběhu přepravy či skladování nebylo narušeno vakuum, a výživa je tak zcela v pořádku.

Vaše ratolesti jistě ocení také další novinku od Hamánka, a to větší 230gramové balení, které uspokojí i ty největší jedlíky.

Na výlety

Blíží se jaro, což znamená více výletů do rozkvétající přírody. Maminky, které nechtějí trávit čas přípravou a vařením jídla pro ratolesti, ale chtějí ušetřený čas věnovat společným hrám s dětmi, mohou využít Hamánek Junior menu. Hotová masozeleninová jídla jsou určena dětem od ukončeného 12. měsíce a starším.

Hamánek Junior menu je možno použít prakticky kdekoliv a kdykoliv, ovšem v dosahu musí být mikrovlnná trouba. Na přípravu jídla pak stačí pouhé tři minuty. Talířek přitom nahradí miska samotného Hamánka, jídlo nemusí být překládáno a malý jedlík může okamžitě zahnat hlad.

Více informací na www.hamanek.cz nebo na facebookovém profilu Hamánek.

25.3.2011 7:15 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist