Filípkova první cesta vlakem a velké focení :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš :-)

Vzhledem k tomu, že s manželem hodně často cestujeme - nejen autem, ale hlavně vlakem - bylo jen otázkou času, kdy Filípek poprvé vyrazí vlakem :-) Stalo se tak ani ne dva týdny po porodu! Manžel pro jistotu zarezervoval místenky pro všechny tři, protože jsme z Pardubic do Prahy vyrazili ráno v nejinkriminovanější dobu, kdy všichni jezdí do práce a vyplatilo se!

Filípek cestu snášel úplně v pohodě, respektive ji celou prospinkal :-) Po příjezdu do Prahy jsme si udělali krátkou procházku a v devět hodin už na nás čekali ve fotoateliéru, kde jsme měli objednané novorozenecké focení našeho miláčka :-) Instrukce zněly jasně! Nakojit Filípka jsem měla až v ateliéru, aby byl na focení spinkající a tudíž tvárný... Ale to ještě netušili, že náš malý to takto nastavené nemá. Přece bude spinkat, až sám uzná za vhodné :-)

Pro paní fotografku to znamenalo, že Filípka musela nejdříve uspat a pak ho teprve mohla začít fotit :-D Ale viditelně byla zvyklá a malý za chvilku spinkal jako nemluvňátko.

Za hodinku a půl byly všechny fotečky hotové a my budeme mít opět z čeho vybírat :-)

Po focení jsme si dali všichni oběd - včetně malého, který dostal moje výborné mléko ve všech chodech :-) Pak se s námi manžel rozloučil a jel nazpět do Pardubic vyřizovat pojištění a další věci, které z Vídně vyřešit nemůže. My zůstali v Praze na doučování a do Pardubic se vydali až navečer.

Příští týden jsme pozvaní na oslavu babiččiných sedmdesátých narozenin, tak se už moc těšíme :-)

1. 11. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené