Společný týden doma

MIMI LIVE! BARBORKA Minulý víkend za námi byli na návštěvě mí rodiče. Byla to opět vítaná změna, obzvláště pro Filípka!

Teploty jsou tady ve Vídni již cca 2 týdny kolem 30 °C, což by se ještě dalo přežít, ale to dusno je nesnesitelné… Z  tohoto důvodu jsme všichni vstávali až kolem půl desáté, dali si v klidu snídani a kafíčko, pak si s Filípkem a Barborkou chvilku pohráli. Po poledni jsme si dali oběd a Filípek si šel lehnout. Poté, co se probudil, jsme vyrazili na procházku na Donauinsel. Je tam spoustu dětských hřišť a zároveň i místa na piknik. 😊 Prarodiče měli u sebe na dece Barborku a my jsme s Filípkem lezli po prolézačkách a houpali se, to by mohl dělat celý den…

V sobotu večer jsme dodatečně slavili Filípkův svátek a manželovy narozeniny. Filípek dostal novou koloběžku, autíčka a oblečení a měl z toho obrovskou radost!

V pondělí jsem zjistila, že děti začínají mít hodně „ospalků“, což se mi už nelíbilo, proto jsem s nimi vyrazila k doktorce. Před vchodem do ordinace jsem zjistila, že má doktorka celý týden dovolenou, a že buď budeme muset počkat, či si zajít k jejím zástupcům. Zvolila jsem druhou variantu.

Pan doktor byl dříve nejspíše doktor z asociace Lékaři bez hranic, v ordinaci měl spoustu obrázků dětí z Kambodži a Vietnamu a to mi přišlo velice zajímavé. Každopádně byl skvělý a předepsal oběma kapičky do očí, Fildovi navíc kapičky do nosu kvůli té jeho téměř permanentní rýmě a homeopatika kvůli kašli. Doporučil mi, aby Filípek raději nechodil do školky, že ta očička jsou bakteriálního původu a mohl by to roznést. Jak jsem se později dozvěděla, nejspíše to chytl právě od někoho ve školce.

Následující dny jsme všichni společně „bojovali“ doma, ale musím říci, že to bylo super. Filípek Barborku naprosto zbožňuje a miluje a nedá na ni dopustit! Takže se mi snažil všemožně pomáhat a bylo vidět, že se mu po těch lécích dost ulevilo, obzvláště od rýmy! Sice kapání do nosu i do očí byl pro oba očistec, ale pak za „odměnu“ dostal sirup na kašel a homeopatika!

O víkendu se chystáme být doma a odpočívat. Příští týden Barborku čeká další kontrola v nemocnici kvůli monitoru, tak uvidíme, jak dopadne!

Mějte se moc hezky a na viděnou příští týden.

Lucka, Petr, Filípek a Barborka

14.6.2018 4:42  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist