Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře!

V úterý jsem si udělala odpočívací večer! Začínám se snažit více odpočívat… sice mi to moc nejde, ale občas se zadaří a musím uznat, že je to super. 🙂

Ve středu jsme měli rozlučkový večírek s naším šéfem, který firmu prodal a nyní odchází do „pracovního důchodu“. A to byl samozřejmě důvod pro pořádnou oslavu! Jídlo i pití bylo výtečné, kapela i DJ hráli skvěle a celkově se zábava rozjela tak, že se skončilo až v brzkých ranních hodinách. Takže se šlo rovnou na snídani!

Ve čtvrtek nás čekala další oslava – tentokrát kamarád slavit 35. Narozeniny, oslava probíhala v OC Nový Smíchov v Bowlingovém centru, ale vzhledem k rozlučkové oslavě jsem se zdržela pouze do půlnoci! I tak jsme si stihli výborně popovídat a zjistit, co je u koho nového.

V pátek jsem dostala lístek do skyboxu na koncert Judas Priest. To byla paráda na koncertu sedět, ale zároveň mít vše jako na dlani! Celkově se koncert dost vyvedl a já kolem půl dvanácté spokojeně odcházela domů.

V sobotu jsme měli naplánovanou další oslavu – moje maminka slavila 48. narozeniny. 🙂 Grilovali jsme na zahradě a večer jsme se přesunuli domů, kde jsme si povídali a řešili věci ohledně porodu!

Ano, už pomalu a jistě začíná docházet i na tyto debaty. Spousta lidí/kamarádek mi říká, ať se na ty porody na youtube nedívám a ty články nečtu, ale já budu klidnější, když budu vědět, na čem jsem a co všechno mě může čekat, než být potom překvapená jako čerstvě vyvoraná myš. 😀

V neděli jsme strávili na zahradě – bylo hezky, tak jsme trhali třešně přímo ze stromu, jahody, maliny, červený rybíz a potom také salát na salát. 🙂 Odpoledne přijeli kamarádi a společně jsme si opékali buřty na ohýnku a zároveň vzpomínali, jaké to bylo dříve super a jakou to mělo neopakovatelnou atmosféru!

Tento týden byl opět velice akční a já jsem za to velice ráda! Aspoň nemám pocit, že se ze mě stává velryba, když mám toho pohybu tolik. 😀


Lucinka právě prožívá 29. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

27._tyden.jpg

30.6.2015 3:50  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist