Návrat z dovolené, následné testy, 3D ultrazvuk a oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak jak jsem psala již minule, část dovolené jsme s manželem proleželi z důvodu kontaminované vody v Dejvicích.

V pondělí, ihned po příjezdu, jsem se zastavila u své praktické doktorky, aby nás zkontrolovala, že jsme v pořádku. Doktorka nás poslala na krevní testy a na vyšetření moči. Výsledky měly být druhý den, ale poté, co jsem se tam dovolala, mi sdělili, že si mám zavolat až ve středu. Vyvstala otázka – co se děje? Když jsem ve středu volala do laboratoře, řekli mi, že mám zánět močových cest a že budu muset absolvovat další testy. Jak je možné, že mám zánět, když mi nic není? Dobrá otázka! Každopádně pro mě jen dobře, že nepociťuji žádné příznaky, ten minulý týden stačil.

Před měsícem jsme se s manželem domluvili, že bychom malého rádi viděli ještě předtím, než se narodí a proto jsme se objednali na 3D ultrazvuk. Musím říci, že je to neopakovatelný zážitek a že malý spolupracoval s paní doktorkou na výbornou. Během půlhodiny paní doktorka udělala přes 30 snímků! A ještě jsme se dozvěděli spoustu informací o průběhu porodu a dalších věcech. Takže vřele doporučuji!

V pátek jsme měli s manželem 5leté výročí svatby. 🙂 Chtěli jsme v pátek večer zajít na večeři, ale časově jsme to nestihli a proto jsme si v sobotu zašli na výborný oběd o třech chodech a vzhledem ke slunečnému počasí jsme se pak přesunuli na koupaliště na Stírce a užívali aktivního odpočinku. Večer jsme navštívili naše přátele a strávili s nimi příjemný večer u vína. 🙂

Příští týden nás čeká 27. společný týden a já už se na něj moc těším!


Lucinka právě prožívá 26. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

27._tyden.jpg

9.6.2015 2:30  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist