Dovolenkujeme aneb Na výletě u Lužických jezer :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden je můj poslední v práci. 🙂 Musím uznat, že se na tu dovolenou před mateřskou dovolenou dost těším!

V práci jsem tudíž dodělávala poslední věci a spíše se připravovala na svůj odchod. Šéfová už to brala taky tak, takže se celý týden nesl v příjemné atmosféře. 🙂

Ve středu jsem si byla v Podolí vyzkoušet cvičení pro těhotné. Vzhledem k mým sportovním aktivitám jsem od toho nečekala žádné zázraky na počkání… Každopádně jsem byla mile překvapena přístupem paní cvičitelky, která se nenechala rozhodit a ihned vymyslela alternativní řešení. Nakonec jsme se domluvily, že budeme dělat nácvik dýchání na porod a všechny činnosti s tím spojené.

Ve čtvrtek jsem byla opět na kontrole u paní doktorky. Malý je v pořádku, váží již 2,2 kg a je to pěkný jedlík, který cca třikrát denně škytá. Po kom ten chlapec bude? Že by po tatínkovi?

V pátek jsem byla domluvená s kamarády, že vyrazíme na víkend k Lužickým jezerům pod stan. Vykoupat se a zabruslit si… Počasí bylo velmi proměnlivé, ale spíše svítilo sluníčko, takže jsme většinu času strávili na pláži a opalovali se. K večeru, když se trochu ochladilo, jsme vyrazili na stezku na inline bruslích. Musím uznat, že stezky mají velice hezké a hlavně široké!

V neděli odpoledne přišel přívalový déšť, který nám kompletně vytopil naše stanové městečko, ale nenechali jsme se rozladit, vše dali schnout a šli se opět osvěžit do jezera.

Příští týden bude spíše o zařizování než o sportu, ale i tak se určitě nudit nebudeme!


Lucinka právě prožívá 32. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

27._tyden.jpg

31.7.2015 8:30  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist