Ten čas ale letí aneb Tento týden ve znamení koupání :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Po týdnu jsme opět tady s nejnovějšími zprávami z našeho 35. týdne. V úterý jsem byla objednaná na poslední část předporodních kurzů – kojení. Říkala jsem si, že snad ani není možné si na toto téma povídat dvě hodiny, ale laktační poradkyně mě přesvědčila o pravém opaku :- ) Její povídání bylo nejen užitečné, ale chvílemi také velmi zábavné, protože bylo prokládané příběhy ze života.

Po skončení kurzu jsem se byla informovat na matrice ohledně formulářů, které je třeba vyplnit pro případ, kdybych začala rodit ve Vídni, tak aby si to zdravotní pojišťovny mezi sebou vyřešily samy. Z matriky mě ale poslali do oddělení zahraničního pojištění, protože o tom nic nevěděli :- ( Naštěstí jsem na tomto oddělení narazila na dvě paní, které mi vše vysvětlily a řekly mi, které dokumenty/formuláře si mám kde vyřídit, aby bylo vše v pořádku :- )

V úterý odpoledne jsem se domluvila s kamarádkou, že za nimi dorazím na chatu a strávím s nimi odpoledne a večer u bazénu. Vzhledem k teplotám 38℃ ve stínu to byl jediný nápad, který bylo možné provést! A musím říci, že jsme si to moc užili.

Ve středu večer jsem byla na večeři se svým nejlepším kamarádem, který bude odlétat na dovolenou, tak mě chtěl stihnout ještě vidět 2 v 1 😀

Ve čtvrtek večer jsem odjela ke svým rodičům na statek, abych zde strávila další (páteční) slunečný den u bazénu.

V sobotu jsme se zastavili u babičky a dědy v Kolíně na obědě a odpoledne vyrazili ke známým na chatu do Jíkve u Nymburka, kde jsme většinu času strávili v bazénu a večer jsme grilovali.

V neděli večer mě, rodiče a sestru čekalo těhotenské focení do rodinného alba :- ) Focení bylo vcelku rychlé, pohodové a určitě z toho vznikne pár hezkých fotek :- )

Uvidíme, jak bude vypadat ten další týden, ale dle předpovědi bude opět slunečno a teploty kolem 38℃, takže nějaký bazén to opět jistí… 😀


 Lucinka právě prožívá 35. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

27._tyden.jpg

 

16.8.2015 1:20  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist