Návrat zpět do Prahy a velké focení :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že bydlení ve Vídni má své kouzlo. Vůbec se nedivím, že se tam manželovi tak líbí!

V pondělí šel manžel jako normální smrtelník do práce, a vzhledem k tomu, že bylo mírně pod mrakem, tak jsem si sedla k internetu a hledala nějaké užitečné informace k porodu a také k bezplatnému vzdělávání pro maminky na mateřské dovolené. Pár jsem jich našla a hned se na ně přihlásila! Přeci jen se to bude časem určitě hodit. Od manžela jsem za to dostala pochvalu, jak jsem aktivní a že mu časem budu moci vést firmu.

V pondělí večer jsme byli domluveni s dalšími známými, že s nimi zajdeme na skleničku k Radnici. Důvod, proč zrovna sem, jsme pochopili, jakmile jsme k ní dorazili. Konal se tu velký filmový festival a bylo tu spoustu stánků s výborným jídlem a pitím. Dokonce jsme dostali bonus – nádhernou duhu. Večer se velmi povedl a my se už teď těšíme na další…

V úterý ráno jsem jela vlakem nazpět do Prahy, protože mě tu čekali studenti a hlavně v pátek velké focení do rodinného alba.

Ve čtvrtek jsem byla na další kontrole u paní doktorky. Ta vše zkontrolovala a potvrdila, že je malý v pořádku a ostatní věci také. Skvělé zprávy!

Musím uznat, že focení probíhalo ve výborné atmosféře, slečna vizážistka i fotografka byly skvělé a ačkoliv jsme byli na place přes dvě hodiny, já, manžel i malý jsme si to neskutečně užili! Proto bych ráda poděkovala studiu Fotopromě za čas, který nám věnovali! Bylo to super a už jen z náhledů fotek víme, že budeme mít krásnou památku na období těhotenství a hlavně památku pro malého.

O víkendu jsem doma zkoušela novou troubu, kterou manžel koupil, protože když cítím, jak malý pořád škytá, bude nejspíše hodně potřeba. Zkusila jsem několik druhů slaných muffinů a prý se moc povedly, takže byla na všech stranách spokojenost.

6.8.2015 11:35  | autor: Lucie Jelínková Hniličková
Více o tématu: focenímaminkytěhotenství

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist