Návrat zpět do Prahy a velké focení :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že bydlení ve Vídni má své kouzlo. Vůbec se nedivím, že se tam manželovi tak líbí!

V pondělí šel manžel jako normální smrtelník do práce, a vzhledem k tomu, že bylo mírně pod mrakem, tak jsem si sedla k internetu a hledala nějaké užitečné informace k porodu a také k bezplatnému vzdělávání pro maminky na mateřské dovolené. Pár jsem jich našla a hned se na ně přihlásila! Přeci jen se to bude časem určitě hodit. Od manžela jsem za to dostala pochvalu, jak jsem aktivní a že mu časem budu moci vést firmu.

V pondělí večer jsme byli domluveni s dalšími známými, že s nimi zajdeme na skleničku k Radnici. Důvod, proč zrovna sem, jsme pochopili, jakmile jsme k ní dorazili. Konal se tu velký filmový festival a bylo tu spoustu stánků s výborným jídlem a pitím. Dokonce jsme dostali bonus – nádhernou duhu. Večer se velmi povedl a my se už teď těšíme na další...

V úterý ráno jsem jela vlakem nazpět do Prahy, protože mě tu čekali studenti a hlavně v pátek velké focení do rodinného alba.

Ve čtvrtek jsem byla na další kontrole u paní doktorky. Ta vše zkontrolovala a potvrdila, že je malý v pořádku a ostatní věci také. Skvělé zprávy!

Musím uznat, že focení probíhalo ve výborné atmosféře, slečna vizážistka i fotografka byly skvělé a ačkoliv jsme byli na place přes dvě hodiny, já, manžel i malý jsme si to neskutečně užili! Proto bych ráda poděkovala studiu Fotopromě za čas, který nám věnovali! Bylo to super a už jen z náhledů fotek víme, že budeme mít krásnou památku na období těhotenství a hlavně památku pro malého.

O víkendu jsem doma zkoušela novou troubu, kterou manžel koupil, protože když cítím, jak malý pořád škytá, bude nejspíše hodně potřeba. Zkusila jsem několik druhů slaných muffinů a prý se moc povedly, takže byla na všech stranách spokojenost.

6. 8. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené