Soutěž o produktové balíčky, jeden v celkové hodnotě 1087 Kč, vyhrají je 4 čtenářky:

Photoderm Mineral SPF 50+ dokonalá ochrana pokožky pro děti do 3 let nebo pokožku netolerující chemické filtry. Zajišťuje maximální anti-UVB působení a má jedinečný "extrémní anti-UVA" účinek. Chrání pokožku proti spálení sluncem a zabraňuje nežádoucím intolerantním reakcím pokožky. Exkluzivní patent BUNĚČNÉ BIOOCHRANY® poskytuje optimální ochranu buněk pokožky a významně snižuje riziko jejich poškození.

ABCDerm mussant jemný pěnivý čisticí gel určený na každodenní použití. Na obličej, vlasy i tělo. Neštípe v očích.

ABCDerm Hydratant jemné zvlhčující mléko, trvale hydratuje a posiluje kožní bariéru. Je hypoalergenní. Více na www.bioderma.com/cz SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZDE.

Pokožka novorozenců i malých dětí není ještě úplně vyvinutá, je mnohem více propustná než pokožka dospělých lidí. Zároveň je velmi tenká a proto její obranyschopnost ještě 100% nefunguje. I nepatrné narušení pokožky může poškodit její funkce. Na jedné straně ztráta vody vedoucí k lokálnímu vysušení může způsobit podráždění. Na druhé straně průnik infekčních a alergizuících faktorů může toto podráždění zhoršit. Proto je nezbytně nutné na hygienu, každodenní péči o pokožku a ochranu před negativními účinky slunečního záření používat velmi tolerované produkty bez obsahu alkoholu. Specialista na biologii pokožky LABORATOIRE BIODERMA, přispívá k zachování a obnovení přirozené fyziologické rovnováhy u každého typu pokožky včetně křehké pokožky dětí. Přináší bezpečné a šetrné přípravky pro pokožku dětí od narození. Řada ABCDerm se drží několika zásadních zásad: BEZPEČÍ: vyvíjí přípravky, které neobsahují parabeny, barbiva, fenoxyetanol, EDTA, chlorfenezin, chlorhexidin, BHA, BHT, MIT-MCIT, ftaláty ani éterické oleje. ÚČINNOST: výběrem unikátních molekul v optimálních dávkách pro dermatologicky prokázanou účinnost a respektování pokožky. TOLERANCE a DÚVÉRA: omezením počtu nežáducích látek zaručit bezpečí a pohodlí pokožky.

8. 6. 2012 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené