Soutěž o vstupenky na veletrh FOR KIDS

Sháníte-li vybavení, dárek či radu z "dětského světa", pak určitě doporučujeme navštívit odborný veletrh potřeb pro děti FOR KIDS, který proběhne v termínu 3. - 6. 4. 2014 v Praze Letňanech (výstaviště PVA EXPO PRAHA).

Kromě nabídky dětského zboží a poradenství se lze těšit na doprovodný program. V soutěži odměníme tři výherce, kteří obdrží vždy dvě vstupenky na 10. veletrh potřeb pro děti FOR KIDS. Vstupenky do soutěže věnovala firma Babypoint s.r.o., výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží.

Česká firma Babypoint s.r.o. s nabídkou kočárků, autosedaček, jídelních židliček, cestovních postýlek a dalšího vybavení pro rodiny s dětmi patří mezi vystavovatele, kteří se nejen veletrhu FOR KIDS účastní pravidelně. Velkou novinkou v prezentaci stánku s logem Babypoint bude představení německé značky Lässig s doplňky pro celou rodinu, kterou Babypoint exkluzivně zastupuje od letošního roku. Jedná se o široký sortiment kvalitních designových tašek, kabelek, kufříků, batůžků a brašen nebo šátků pro děti. Z dalších novinek značky Babypoint lze nalákat na nový sportovní kočárek Mark nebo golfové hole Lotus se spojenou rukojetí. Pod ekonomickou řadou Newbuddy bude představena jídelní židlička Fábula s novým veselým motivem zvířátek. Zmiňme alespoň stručně také letošní kolekci kočárků do města i terénu značky X-lander, nový model autosedaček norské značky BeSafe, nebo německé kočárky TFK. Na stánku Babypoint bude rozhodně z čeho vybírat!

Souběžně s veletrhem z rodiny "FOR FAMILY" proběhne také veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS, veletrh pro plnohodnotný aktivní život seniorů FOR SENIOR a veletrh volnočasových aktivit a vzdělávání pro náctileté FOR TEENS.

Soutěž probíhá od 18.3. - 26.3.2014

Společnost Babypoint s. r. o., přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, kdy se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint, rozšířené o ekonomickou řadu Newbuddy, sortiment zahrnuje kočárky značek X-lander, TFK a Navington, autosedačky BeSafe a nově také doplňky Lässig.

www.babypoint.eu a stránky Babypointu na Facebooku 


 

13. 3. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené