Soutěžte s námi a vyhrajte báječného mluvícího medvěda

Během prvních roků svého života dítě velmi přitahují zvuky cizího jazyka, je schopno učit se nenápadnou a přirozenou formou cizí jazyk tak, jak se učí svůj vlastní mateřský jazyk. Dítě si může rozšiřovat svůj horizont i během hraní. Například si může osvojit zvuk cizího jazyka přes různé stimulace a zážitky, které mu dovolí zkoumat, poslouchat a pamatovat si, zatím co si hraje. To vše musí probíhat přirozeně. Dítě si může pouštět vybraný jazyk, pokud samo chce. Dítě by nemělo být opravováno kvůli výslovnosti. Naopak je důležité jej chválit za každé úsilí.
foto: Piccollo

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte 3 mluvící medvídky.

Roztomilý medvídek rozvíjí jazykové a paměťové dovednosti. Dítě se učí nová slova a čísla ve svém rodném jazyce nebo v angličtině. V první fázi se dítě učí jednodušší názvy těla – nožičky, ručičky. V další fázi se učí zábavné dětské říkanky a čísla.

Kolekce mluvících hraček Chicco

Dvojjazyčné mluvící hračky Chicco rozvíjejí nenápadnou a přirozenou formou dětský smysl cizího jazyka. Pomocí písniček a dětských říkanek se dítě učí první slova v českém a anglickém jazyce spontánně jako svůj mateřský jazyk. Dítě si může pouštět vybraný jazyk, pokud samo chce.

Při hraní s Chicco dvojjazyčnými hračkami si dítě rozšiřuje svůj horizont a osvojuje si zvuk cizího jazyka zábavnou formou přes různé stimulace a zážitky, které mu dovolí zkoumat, poslouchat a pamatovat si.

Odpověď hledejte na stránkách www.chicco.cz.

14. 3. 2013 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené