Vyhrajte čokoládové pexeso a omalovánky od čokoládovny Carla

1. června každoročně slavíme Mezinárodní den dětí, který má upozornit na jejich práva a potřeby. Mezinárodní den dětí je dnem, kdy se po celém světě pro děti konají různé zábavné akce, hry nebo sportovní turnaje. U nás probíhá oslava často tak, že děti dostanou drobný dáreček. Zasoutěžte si s námi, vyhrajte sladkost a zábavu v jednom a udělejte radost vašim nejmenším.
foto: archiv čokoládovny Carla

Jak říká známé přísloví: Kdo si hraje, nezlobí

Mezi časté dárečky k tomuto dni patří sladkosti, čokoláda a jiné dobroty. A aby to nebylo jenom o čokoládě, ale i o zábavě, připravila čokoládovna Carla pro naše nejmenší kombinaci kvalitní čokolády s pexesem a pastelkami. O ty si můžete zasoutěžit právě teď. Otázku najdete na konci tohoto článku.

10 vybraných soutěžících, kteří správně odpovědí na otázku, od nás získá balíček pexesa a omalovánek Carla. Pokud si nevíte rady se soutěžní otázkou, odpověď najdete na Carla.cz.

Soutěžit můžete do 31. května.

Čokoládovna CARLA spol. s r. o. je ryze česká společnost, která vznikla na předměstí Dvora Králové v roce 1992 tzv. "na zelené louce". Pro koncové spotřebitele začala vyrábět v roce 1997. Od počátku své existence staví na špičkové kvalitě surovin i výrobků, cenové dostupnosti, bezchybném servisu, vstřícnosti a ochotě naslouchat požadavkům a přáním zákazníka. Čokoládovna CARLA vyrábí čokolády, polevy, náplně, fondán a hotové výrobky pro maloobchod i velkoobchod. Za každým novým výrobkem se skrývá komplexní vývoj a um odborníků na senzoriku využívající vlastní laboratoře.

Čokoládovna CARLA je držitelem certifikátů kvality dle zahraničních norem BRC a IFS (British Retail Consortium / International Food Standard). Pro některé své výrobky je držitelem certifikátů Klasa.

Čokoládovna CARLA ročně vyrobí okolo 6500 tun čokolády (údaje z roku 2013) a její produktové portfolio čítá na 140 výrobků. Ve svém podniku zaměstnává průměrně 150 lidí. Export směřuje především na Slovensko, do Belgie, Maďarska, Itálie, Německa, Norska, Portugalska, Ruska a Japonska. Výrobky z produkce CARLA lze zakoupit v prodejnách Albert, Billa, Coop, Globus, Hruška, Kubík, Makro, Penny Market, Terno, Bala, Brněnka, CBA, Enapo, ESO market, Flop, JIP, Verner potraviny. www.carlachocolate.com

21. 5. 2015 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené