Vyhrajte úžasnou stavebnici Playmais a slevy!

Léto je v plném proudu a společnost Plums s.r.o. pro Vás připravila soutěž o skvělé ceny. Pojďte si s námi zasoutěžit a získejte slevy pro Vás nebo jako dárek pro Vaše blízké či kamarády. Můžete také vyhrát skvělou stavebnici značky PLAYMAIS.
foto: istock.com

Plums s.r.o. je stoprocentně česká firma se zaměřením na vlastní výrobu nátělníků a triček. Jak pro děti, tak i pro dospělé, pracovní i vycházkové. Stoprocentně česká firma proto, že už výroba látek a materiálů probíhá v české republice, takže od počátku výroby, nejsou překročené hranice naší republiky. Naše produkty jsou ve vysoké kvalitě a gramáži, která je až 210g/m². Jde převážně o 100% bavlnu, nebo o bavlnu s elastanem, v poměru 95% bavlny a 5% elastanu. Zakládáme si na spokojenosti zákazníků a proto je v naší nabídce také zakázková výroba. Připravíme pro Vás výrobky dle Vašich představ, také s možností aplikace obrázků, log, a podobně.

V nabídce také máme hračky a stavebnice značky TOYPEX, které rozvíjí především kreativitu, fantazii, soustředění, prostorovou představivost a motorické schopnosti dětí. Součástí nabídky jsou i produkty pro ty nejmenší, jako jsou dětské capáčky a bryndáčky, dětské deky a hrací dětské deky značky KIKKO.

Tři soutěžící, kteří správně odpoví na otázku a budou vybráni získají:
1. cena: sleva na nákup v e-shopu www.plums.cz v hodnotě 500 Kč
2. cena: PLAYMAIS Mosaic Little Forest
3. cena: sleva na nákup v e-shopu www.plums.cz v hodnotě 250 Kč

Slevové poukazy lze uplatnit do 31.8.2015.

Odpověď najdete na: www.plums.cz

Soutěž probíhá od 16. do 30. července 2015.

 

9. 7. 2015 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené