Známe výherce soutěže o dětské letní oblečení s UV ochranou Reima Sunproof

Soutěžili jste v atraktivní soutěži o dětské letní oblečení s UV ochranou Reima Sunproof, kterou jsme pro vás připravili společně s obchody Skibi.

Soutěžilo se o oblečení z kolekce Reima Sunproof: 1. Dětské UV tričko 2. Dětské plavky s UV ochranou 3. Botičky do vody 4. Klobouček proti slunci Reima Sunproof 5. Dětskou čepici Reima Sunproof

Hlavní cenou je dětské tričko Reima Parvi s dlouhým rukávem a ochranou proti UV záření. Tričko je vhodné jak na hraní na suchu, tak i na koupání. Materiál velice rychle schne, je 100% prodyšný a příjemný na dotyk. Na předním díle a na rukávu je veselý barevný potisk s rybičkami. Druhou cenou jsou dětské plavky s nohavičkou Reima Basin. Stejně jako tričko Reima Parvi poskytují plavky ochranu proti UV záření jsou ideální na koupání a hry na sluníčku. Plavky mají elastický pas a také šňůrku pro větší stáhnutí.

U moře i u rybníka se hodí děti obout do dětských botiček do vody. V kolekci Reima najdete povedené dětské boty do vody, které dětská chodidla ochrání proti ostrým kamínkům. Dají se použít jak ve vodě, tak i na pláži. Díky použitému materiálu chrání před UV zářením, jsou elastické a dobře drží na noze. Tři barevné kombinace na výběr pro vítěze třetí ceny v soutěži.

Čtvrtou cenou je dětský klobouček Reima Sunproof s UV ochranou. Díky šňůrce nepadá z hlavy dítěte ani ve větru. Lem kloboučku poskytuje stín a chrání před přebytkem sluníčka.

Konečně pátou cenou je dětská letní čepice Reima Sunproof. Stejně jako další oblečení ze Sunproof kolekce chrání před škodlivým UV zářením. Praktický je kšilt a prodloužený střih v zadní části chránící krk dítěte před spálením. Výherci: Hubáčková Jana - hlavní výhra Strnad Radek - druhá cena Monika Kneblová - třetí cena Lucie voznicova - čtvrtá cena Viktorie Kmínková - pátá cena UV oblečení Reima

23. 7. 2012 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené