Známe výherce soutěžte o něžnou lampičku ovečku

Tři výherkyně, které správně odpověděly, získávají lampičku ovečku. Tato hračka byla pečlivě vyrobena pro použití na dětské postýlce, aby zabavila a uklidnila vaše děťátko kdykoli bude potřeba, zvláště pak v čase odpočinku.
foto: archiv Piccollo

Hračka má tvar něžné ovečky a je pokryta měkkou, barevnou látkou. Něžná lampička ukolébá vaše děťátko něžným světlem, které pomalu bledne a 5ti známými melodiemi. Pokud chcete spustit lampičku, jednoduše zmáčkněte velkou notu na bříšku ovečky, lampička pak bude fungovat po dobu 5ti minut. Pokud chcete lampičku opět vypnout, jednoduše zmáčkněte opět centrální tlačítko s ikonou noty. Lampička ovečka může „sedět" i samostatně, umístěna na skříňce nebo šuplíku, pokud byste chtěli, aby nebyla umístěna přímo v dosahu děťátka.

 

            

 

Výherkyně soutěže:

Dvořáková Veronika
Moravcová Renata
Polívková Gabriela

Infantino

Společnost Piccollo, s.r.o. se stala v roce 2012 výhradním distributorem značky Infantino pro Českou i Slovenskou republiku. Infantino je značka rodinné Americké společnosti se sídlem ve Streetboro, Ohio. Značka patří mezi významné hráče na trhu s dětským průmyslem. Výrobky značky Infantino se snaží, aby každý okamžik s nimi byl výjimečný jak pro dítě tak pro maminku. Za svou více jak 25-letou historii získala značka Infantino významné jméno na trhu a důvěru mezi spotřebiteli. Navrhována s láskou v Californii za používání těch nejlepších materiálů a dostupných standardů nabízí Infantino produkty, které děti potřebují a maminky chtějí. Více informací o značce a výrobcích najdete na www.Step2.com, www.infantino.com

10. 6. 2013 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené