Mám dotaz, kamarádka je už prý údajně 14 dni…

Mám dotaz, kamarádka je už prý údajně 14 dni těhotná, ale má zajímavé komplikace údajně těhotenství ji ohrožuje na životě. Má potíže, že se ji dělá špatně, nechuť k jídlu,krvácela teď údajně bojuje o život v nemocnici. Celé my je divné,přijde my že se jedná o delší těhotenství, než na 14 dni, Víc informaci nemam, neboť nechce nic říci, ani si to nemůžu ověřit v nemocnici, neboť nechce říci, kde leží. A asi před rokem, byla na potratu.

Odpověď

Předpokládám, že se ptáte na to, zda je to možné. Vycházejme z toho, že v přírodě je možné skoro vše. Tedy i život ohrožující komplikace těhotenství projevující se nebo doprovázené zvracením nebo krvácením. Datace těhotenství je často nejistá, proto se Vaše kamarádka může skutečně domnívat, že je těhotná pouze 14 dní, i když tomu ve skutečnosti může být i jinak. Podrobnosti Vám však může sdělit pouze ona, pokud bude chtít. Zdravotnický personál pouze s jejím výslovným písemným souhlasem a předpokládám že osobně, nikoli telefonicky.

28.8.2012 5:43
Více o tématu: komplikacetěhotenství

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist