[Ukončeno] Poprvé na Babyweb.cz – Odpoledne s redakcí a prémiovým testováním!

Také si během žehlení často povzdechnete, jak by bylo skvělé, kdyby to šlo nějak urychlit? Máme pro vás dobrou zprávu. S parním generátorem Tefal zkrátíte čas žehlení až o 50 %! Chcete se přesvědčit na vlastní oči? Chcete si práci s parním generátorem vyzkoušet? Nyní můžete!

Jen 10 maminek si vyzkouší žehlení ve stylu 21. století s parním generátorem Tefal a osobně se přesvědčí, že žehlení může být i zábavné. Jak se akce zúčastnit? Napište nám, jak byste ráda využila čas, který by vám ušetřil parní generátor Tefal. Vybereme 10 nejlepších a můžete být u toho!

Svou odpověď včetně povinných kontaktních údajů vyplňte dole pod článkem. Posílat odpovědi můžete do 24.11.2015.

parni_generator_tefal.pngNa každou účastnici kromě příjemné společnosti a občerstvení čeká také malý dárek – balíček od společnosti Henkel. Ale to není vše. Jedna maminka navíc jako dárek dostane i parní generátor Tefal!

Akce se koná v pondělí 30.11. odpoledne v Praze. O přesném termínu a místě konání budou vybrané účastnice informovány e-mailem.

Již teď se ale můžete podívat, jak takové testování s Tefalem může vypadat.

Poznámka redakce: Na akci není možné výrobky Tefal zakoupit.

16.11.2015 2:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist