[Ukončeno] Registrujte se a vyhrajte výbavičku pro miminko

Jste těhotná a v hlavě vám víří otázky ohledně vašeho jiného stavu? Na Babyweb.cz najdete odpovědi na většinu z nich. Navíc máte nyní jedinečnou šanci získat výbavičku pro své miminko v hodnotě 30 000 Kč. Kromě výbavičky rozdáme ještě další atraktivní ceny. Zaregistrovat se na Babyweb.cz se vyplatí!

Těhulky, které se zaregistrují během únoraodpoví na soutěžní otázku pod tímto článkem, budou zařazeny do soutěže o výbavičku pro miminko v hodnotě 30 000 Kč. Ze správných odpovědí vybere redakce jednu čtenářku, která získá hlavní cenu a dalších pět, které získají po jedné z cen.

Hlavní cena:

  • Kočárek Galeon Andaman včetně korby a sportovní nástavby
  • Autosedačka BeSafe iZi Sleep (0-13 kg)
  • Autosedačka BeSafe iZi Comfort (9-18 kg)
  • Cestovní postýlka

Další ceny:

  • 2 x dětská jídelní židlička
  • 1 x cestovní postýlka
  • 2 x těhotenský cestovní pás do auta

Ceny do soutěže věnuje společnost Babypoint.

Díky své registraci získáte přístup.

Registrované uživatelky se mohou přihlásit k odběru zpravodaje šitého na míru jejich týdnu těhotenství. Dozví se tak, jak za týden vyrostlo jejich miminkoa co se stalo nového s jejich tělem.

Registrované uživatelky se mohou účastnit soutěží o zajímavé ceny. Dále mohou vkládat komentáře pod články a vyjadřovat se tématům, které je zajímají. Mohou se účastnit diskusí a začlenit se do komunity, která má podobné zájmy a starosti.

Registrované uživatelky si mohou založit blog a psát si svůj těhotenský deníček, stejně jako Těhulky LIVE! Fotogalerie vaše písemné zážitky jen podpoří. Pravidelné a úspěšné blogerky a blogery odměňuje redakce dárky.

Být na Babyweb.cz se vyplatí! A nyní ještě víc.

25.1.2014 12:07
Více o tématu: miminkosoutěžezájmy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist