[Ukončeno] Soutěž o mýdlo na skvrny a tekutý prací prostředek od Bupi Baby

Nekonečný souboj se skvrnami od jídla, trávy a jiných podobných nehod má konečně svého vítěze. Maminky se mohou nyní spolehnout na novinku Bupi BABY mýdlo na skvrny a na praní a na Bupi BABY tekutý prací prostředek, které odstraní i ty nehorší skvrny z dětského ale i rodičovského oblečení. Účinní a levní pomocníci přicházejí na český trh právě nyní.

Novinka: Bupi BABY mýdlo na skvrny a na praní

Boj se skvrnami na dětském oblečení začíná v podstatě krátce po narození miminka a leckdy nekončí řadu dlouhých let. Nejprve to mohou být odolné skvrnky kvůli špatně připevněné plence nebo ublinknutí, následují různobarevné otisky prvních příkrmů a vzápětí i stopy havárií při nezdařených pokusech o chůzi po dvou. Udržet i jen sotva roční miminko alespoň chvilku čisté, je téměř nadlidský úkol. Všichni to vědí, přesto však spoustu maminek trápí, že ten jejich nezbeda dokázal zničit úplně nové bodýčko během několika minut, kdy je měl poprvé na sobě.

Triky pro správné praní

Chcete-li z oblečení odstranit odolné skvrny od borůvek, jahod, rybízu, červené řepy, nebo trávy, musíte je co nejdříve namočit a zaprat. Ve chvíli, kdy to není možné, zbývá už jen pár osvědčených možností. Použít bělidlo nebo jiný chemický odstraňovač skvrn. Ty ovšem mohou díky svému složení nepříjemně podráždit dětskou pokožku.

Náš tip: naneste na navlhčenou skvrnu Bupi BABY mýdlo na skvrny a na praní, přitlačte a několikrát s ním důkladně přejeďte po tkanině tak, aby skvrna začala pouštět, jemně promněte nebo u odolnějších skvrn ještě přejeďte místo kartáčkem. Během chvíle začne mýdlo působit a nečistota se začne rozpouštět. Pak vložte namydlený kousek oblečení do pračky, přidejte Bupi BABY tekutý prací prostředek a nechte vyprat tak, jak jste zvyklé. Do závěrečného máchání můžete přidat Bupi BABY aviváž. Výsledkem bude krásně voňavé a především čisté prádlo beze skvrn.

Silák jménem Bupi BABY – mýdlo na skvrny a na praní

Složení mýdla vychází z tradiční receptury a kvality mýdla Palma Kokos, novinka je však upravená tak, aby v žádném případě nedráždila jemnou dětskou pokožku. Mýdlo tudíž neobsahuje žádné alergeny, ropné složky, enzymy, fosfáty barviva, bělidla ani zesvětlovače. Je dermatologicky testované a obohacené o příjemnou parfemaci bez alergenů.110814_jpg_3d_model_bupi_tuhe_mydlo_na_skvrny.jpg

Do ruky i do pračky

Mýdlo Bupi BABY na skvrny a na praní je určeno především pro ruční praní, lze jej však také nastrouhat a použít místo prášku do automatické pračky. V takovém případě se doporučuje použít mýdlo spolu s práškovou sodou v poměru 1:1 (1 polévková lžíce sody a 1 lžíce nastrouhaného Bupi BABY mýdla na skvrny a na praní).

Pro lepší výsledek je vhodné do závěrečného máchání přidat i aviváž stejné značky. Nastrouháním mýdla získáte levný a velmi účinný prací prostředek, odměnou vám bude čisťounké a voňavé prádlo.
Složení nového mýdla zaručuje, že se v přírodě rychle a beze zbytku biologicky odbourává, nezatěžuje odpadní vody a neznečišťuje přírodu.
zevnějšek určitě brzy oceníte.

Bupi BABY tekutý prací prostředek

Vhodným a důkladně dermatologicky testovaným přípravkem je novinka na českém trhu – Bupi BABY tekutý prací prostředek, který navíc vyhovuje i alergikům, protože neobsahuje žádné alergeny, enzymy, fosfáty, barviva, bělidla ani dráždivé optické zjasňovače.

bupi-praci_prostredek.jpgPřípravek na bázi mýdla je určený především k šetrnému praní kojeneckého a dětského prádla. Chválí si ho však také alergici a lidé s citlivější pokožkou, protože při pravidelném používání tohoto gelu u nich nedochází k nežádoucím reakcím a nevyskytuje se nepříjemné podráždění. Bupi BABY tekutý prací prostředek navíc velmi dobře odstraňuje nečistoty, příjemně voní a při máchání se gel výborně vyplavuje ze struktury látky. Prací gel je navíc vhodný jak pro praní v pračce i pro ruční praní.

Náš tip jak na odolné skvrny: Potřebujete-li odstranit zaschlou skvrnu od dětského příkrmu nebo jiné dobroty, nalejte prací gel přímo na špinavé místo a nechte několik minut působit, můžete i lehce promnout v ruce, teprve poté vložte do pračky spolu s ostatními oblečky a vyperte tak, jak jste zvyklá. Pro odstranění skvrny není nutné oblečení jinak předpírat nebo namáčet.


Tři výherci získají:

  • 1,5 l tekutého pracího prostředku a mýdlo na skvrny

Soutěž probíhá od 7. do 21. ledna.


1.1.2015 3:18

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist