[Ukončeno] Soutěž o vstupenky: Inspiraci na vánoční dárky naleznete na FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES

Vánoce se blíží a je nejvyšší čas začít přemýšlet o dárcích. S nápady by vám mohl pomoci trojlístek veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES, který se na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech koná ve dnech 25. až 28. října 2018. Odpovězte správně na soutěžní otázku a můžete se těšit na dvě vstupenky na veletrhy.
profimedia-0295644179-1100x618.jpg Zdroj: Profimedia.cz

Na tyto veletrhy se osobně velmi těším. Jsou pro mě vždy velkou inspirací na to, co svým blízkým nadělit pod stromeček. Ráda totiž dávám dárky, při kterých se zabaví celá rodina a na FOR TOYS najdu vždy nějakou zajímavou deskovou hru nebo jinou aktivitu. Letos si v herních zónách můžete vyzkoušet produkty od těchto vystavovatelů Albi, Piatnik, HM studio, Bino, Mindok, Dino, Bruck, Didamag, Efko a Lowlands.  Kromě toho jsem vždy zvědavá na novinky, trendy a vychytávky ze světa dětí a péče o ně.  A loni se tam už skvěle zabavil i můj syn, který se v té době pokoušel o první krůčky. Nejvíc se mu líbilo ve sportovní zóně České obce sokolské, najdete ji v hale 6. A letos si bude moci konečně zkusit i odrážedla a koloběžky od Yedoo.

Dalším mým oblíbeným dárkem jsou knížky, a tak se těším co nového najdu na stáncích nakladatelství Svojtka a SUN. Knížka je samozřejmě lepší než tablet, ale přiznám se, že občas i tuto elektronickou hračku svému synovi pod dohledem půjčím, třeba když potřebujeme jet delší dobu autem, tak si spolu sem tam na něco klikneme. Jsem proto zvědavá jaké vzdělávací aplikace má Lipa Learning. Na veletrhu najdete i spoustu dalších vystavovatelů s různými hračkami. Starší děti se na dopravním hřišti od Policie hl. m. Prahy mohou pokusit získat první řidičák nebo je můžete poslat učit se cizí jazyky netradičními metodami s Hocusem a Lotusem.  Pro ty menší děti najdete zázemí u stánku Pro maminky.cz, kde nebude chybět ani kojící a přebalovací koutek. Samozřejmě na FOR TOYS najdete i spoustu dalších novinek z kategorie hračky, hry a stavebnice.

Pro rodiče a miminka

V sekci veletrhu FOR BABIES budou spokojeni hlavně ti, kteří se na příchod miminka teprve chystají. Čeká je tu například pestrá nabídka kočárků a dalších potřeb pro miminko. S novou expozicí se představí společnost Thule, která oslovuje rodiče vyznávající aktivní životní styl ve městě i v přírodě. S novou kolekcí vozítek pro nejmenší přijdou na veletrh do Letňan také Kočárky Růžový panter nebo Vanda store. Kolekci dudlíků, lahviček a dalších potřeb pro děti představí NUK a náročnější maminky si budou moci vybírat na stánku BabyPrestige. Velký stánek na veletrhu bude mít i spuntik.cz, kde najdete nové kočárky třeba od TFK a Joie a další vychytávky pro maminky s dětmi.

Doprovodný program pobaví i poučí

Po celou dobu konání veletrhu je připraven i bohatý doprovodný program. Čekají vás tematické workshopy s odborníky o tom jak podpořit vývoj a zdraví svého dítěte. Společnost Betula Pendula uskuteční v sobotu 27. října na svém stánku od 13 hodin autogramiádu sportovců Kateřiny Smutné, od 16 hodin Jiřího Prskavce a od 14 hodin v Kongresovém sále 1 ve Vstupní hale 1 také přednášku o kozím kolostru. Malí návštěvníci se mohou těšit na prasátko Pigy, které si pro ně na víkend připravilo pásmo her a písniček. Dětem, které radši tvoří, budou k dispozici dílničky mnoha rozmanitých variací. Součástí doprovodného programu For Babies bude již tradičně soutěž Dětská tvář veletrhu, která probíhá po celou dobu jeho konání. Partnerem soutěže je fotografický ateliér Yesphoto.

Interaktivní zábava

Veletrh FOR GAMES potěší především vyznavače herních konzolí, PC, hardware a přinese to nejlepší napříč příslušenstvími všech herních platforem. Milovníci počítačových her budou moci vybírat i z bohatého doprovodného programu. Třeba FAN DAY 9.0 přinese autogramiádu populárních moderátorů televizního pořadu RE-PLAY, ale i možnosti vyzkoušet si nové herní tituly a zapojit se do atraktivních soutěží. Kdo se touží seznámit s novinkami z oblasti herního hardware a virtuální reality, měl by zavítat do PLAYZONE v Hale 2D. Nejnovější hry a konzole zase přinese zóna JRC, své produkty představí také NINTENDO.

A kde se smažou všechny věkové rozdíly? Filmový festival sci-fi filmů Future Gate ve spolupráci s fanoušky universa Hvězdných válek Rebel Legion a dekoratéry Nova Art, Alienjedna a Made in Titan připravili výstavu dekorací z legendárních filmů. K vidění budou oslizlá vajíčka a děsivý facehugger z filmu Vetřelec, slavní roboti R2D2, C3PO či BB-8 nebo skvosty, které najdete jen v postapokalyptické pustině. Pro opravdové fajnšmekry bude připravená i tzv. Archa, second hand stroj z budoucnosti. Těšit se můžete také na sochy a busty z Marvelu jako Hulk, Deadpool, dále na sochy z DC, Star Wars, Alien, Predátora a třeba i z Pána prstenů.

Pokud chcete všechny tyto novinky vidět a případně i vyzkoušet, odpovězte správně na soutěžní otázku a pět z vás může získat dvě vstupenky. 

Více na: www.fortoys.cz, www.for-babies.czwww.forgames.cz.

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost Media Park s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 27376371, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 109408  (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru babyweb.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@babyweb.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost Media Park s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu babyweb.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@babyweb.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@babyweb.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností Media Park s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

9.10.2018 4:05 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist