[Ukončeno] SOUTĚŽ: Zlepšete si domácí klima. Vyhrajte zvlhčovač vzduch

Zatočte tuto zimu s rýmou, škrábáním v krku a kašlem. Pořiďte si do bytu zvlhčovač vzduchu. S námi můžete jeden vyhrát.

Optimální vlhkost vzduchu v místnosti by se měla pohybovat mezi 40 až 50 procenty, ale v topné sezóně často klesá. Následkem toho sliznice dýchacího ústrojí vysychají a jsou náchylnější na infekce. A astmatiky zmítají záchvaty. Řešením je právě zvlhčovač vzduchu.

V naší soutěži máte možnost vyhrát ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY BBH 8000, který děti nadchne svým vzhledem, protože připomíná slona a skvěle tak zapadne do dětského pokoje. Navíc ultrazvukový zvlhčovač je do prostoru, kde se pohybují děti mnohem bezpečnější. Ultrazvukové totiž fungují na principu vysokofrekvenčního oscilátoru a do prostoru rozstřikují mikroskopické částečky studené vody, takže nehrozí opaření jako u parních, které produkují horkou páru.

Nádrž na vodu pojme 3,7 litrů, to zaručuje, provoz až 12 hodin na jedno naplnění. Výkon zvlhčovače mohu jednoduše regulovat otočením ovládacího kolečka. Dobrou vychytávkou je i LED kontrolka, která vás upozorní, že dochází voda, pokud ji nedoplníte, pojistka zvlhčovač vypne takže nehrozí jeho přehřátí a případné vzplanutí. Příjemné je také to, že jde o zvlhčovač, který nepotřebuje dokupovat žádné další filtry.

Výkon zvlhčovače dokáže ovlivnit klima v místnosti do 25 m2, takže plně dostačující pro běžný pokoj české domácnosti. Příjemná je tedy i jeho nehlučnost (méně než 35 dB). Zvlhčovač tak klidně může běžet celou noc a vy můžete nerušeně spát.

Pokud chcete zvlhčovač  získat, stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při losování.

Správnou odpověď naleznete na stránkách Bayby.cz

VÝHERKYNĚ

Simona Povolná

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost Media Park s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 27376371, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 109408  (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru babyweb.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@babyweb.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost Media Park s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu babyweb.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@babyweb.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@babyweb.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností Media Park s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

23.9.2019 12:11 | autor: Redakce Babywebu.cz
Více o tématu: dětipokoj

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist