[Ukončeno] Vyhrajte rodinné vstupné do Mirakula

Park Mirakulum v Milovicích u Nymburka znamená spoustu zábavy pro malé i velké. Soutěžte s námi a pět z vás může získat rodinné vstupné.

A je to zase tady! V sobotu 26. května se bude v Parku Mirakulum tančit, cvičit, zpívat a hrát. Už potřetí se totiž do Milovic vrací projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, který pro děti z dětských domovů pořádá Nadační fond Hanky Kynychové. Zároveň tu proběhne čtvrtý Den pro děti z dětských domovů, jejichž zřizovatelem je Středočeský kraj. V parku si tak zábavu bude užívat více než 500 dětí, které mají tu smůlu, že žijí bez rodičů.

„Dětské domovy mají u nás vždy dveře otevřené a již od začátku fungování Mirakula neplatí děti z dětských domovů vstupné. Jsme rádi, že jim může tímto způsobem přinést trochu zábavy a třeba jim i ukázat něco nového. Tento den je Park samozřejmě otevřen i široké veřejnosti a část ze vstupného bude věnována právě fondu Hanky Kynychové pro děti z dětských domovů“, říká Jiří Antoš, majitel Parku Mirakulum.

Spousta zábavy v pohybu

Tým Hanky Kynychové pro děti opět připravil skvělý program. Do Milovic přijede třeba Marek Dědík, mistr České republiky v latinskoamerických tancích a jeden z účastníků televizní StarDance, jenž touto soutěží úspěšně provedl třeba herečku Jitku Schneiderovou. Marek přímo na místě otevře taneční školičku, v níž děti naučí základům tanců jive či samba.

„Pořádné“ cvičení si pak v sobotu vezme na starosti sama Hanka Kynychová, která si kromě cvičebních lekcí pro děti připravila i program Břišní pekáč pro maminky a tety z dětských domovů. „Děti z domovů nemohou k volnočasovým aktivitám směřovat jejich rodiny, které by jim ukázaly cestu k výběru zájmových kroužků. Naším cílem je umožnit těmto dětem vyzkoušet si moderní formy sportovních disciplín jako je aerobik, street dance nebo třeba latino dance. Kromě sportovních disciplín se projekt věnuje i nácviku muzikálových čísel pod záštitou nejlepších českých muzikálů,“ popisuje Hanka Kynychová.

Těšit se můžete i na taneční vystoupení dětí z dětských domovů, která vznikla v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte, na pěvecká vystoupení muzikálových hvězd a další program, který bude probíhat především v amfiteátru. Kromě Lindy Finkové, která s Nadačním fondem Hanky Kynychové spolupracuje dlouhodobě, zazpívají třeba Adéla Částková, Leona Gyöngyösi či Honza Hönig.

V provozu bude rovněž Tankodrom Milovice, kde se děti i dospělí mohou projet obrněnými transportéry.

Den pro děti z dětských domovů

Poslední květnovou sobotu budou v Mirakulu řádit i děti z dětských domovů, jejichž zřizovatelem je Středočeský kraj. V Milovicích přivítá zástupce vedení středočeského kraje.

Pro děti z domovů, ale i pro ostatní příchozí budou k dispozici všechny atrakce parku, malé návštěvníky zaujme i lesní minizoo, naučné zahrady, v nichž už všechno raší a kvete, či třeba ptačí městečko, dětská vesnička a další.   „V předchozích letech byly ovšem největším hitem hranolky, nikdy bych nevěřil kolik je dítě schopno sníst hranolků a vypít limonády,“ říká s úsměvem Jiří Antoš.

Pět z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít štěstí při losování, se může těšit na rodinnou vstupenku, na kterou si užije zábavu celá rodina.               


O Parku Mirakulum

Park Mirakulum se rozkládá na více než deseti hektarech. Areál není určen pouze dětem, jeho předností je, že nabízí zábavu celé rodině. Předloni se rozrostl například o monumentální Lesní město, loni se otevřela vesnička a osmá věž, které svým pojetím nemá jinde v Evropě obdobu. 

Praktické informace:

Park Mirakulum je otevřen od 10:00 do 18:00 hodin. V dubnu a říjnu pouze o víkendech, v květnu a září od úterý do neděle a v červnu, červenci a srpnu každý den. Areál se nachází ve středočeském městě Milovice, v okrese Nymburk, autem je dobře dostupný z dálnice D10, železnicí pak zajíždí linka S20 z Prahy do Milovic každou půlhodinu. Vstupné zůstává beze změny.   Pro osobu vyšší 90 cm je cena 210 Kč. Další ceny najdete na webu.     

Více na www.mirakulum.cz nebo na www.facebook.com/ParkMirakulum

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost Media Park s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 27376371, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 109408  (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru babyweb.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@babyweb.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost Media Park s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu babyweb.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@babyweb.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@babyweb.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností Media Park s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

18.5.2018 3:13 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist