Screening a oznámování prarodičům :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Ahoj, tak tento týden je už náš 14. Společný. :) Toto rychle utíká.

Tento týden jsem byla objednaná k panu doktorovi MUDr. Miroslavu Břešťákovi na prvotrimestrální screening. Po přečtení pár článků na internetu jsem nebyla úplně nejklidnější, protože to vypadalo jako nějaké ne moc příjemné vyšetření a testy. Opak byl však pravdou. Zpětně musím říci, že to bylo jedno z nejhezčích a nejemotivnějších vyšetření, které jsem doposud absolvovala. Pan doktor byl strašně milý, na mé všetečné dotazy trpělivě odpovídal a na konci vyšetření pro mě/nás měl tu nejlepší zprávu a to, že je mrňousek naprosto v pořádku. :)

Pana doktora bych tímto chtěla doporučit všem, kteří chtějí doktora, který je profesionální, ale zároveň i milý a lidský!

Jednoduše řečeno - dost se mi ulevilo. :) Každopádně jsem při nervózním rozhlížení v čekárně zjistila, že na tomto pracovišti dělají také 3D a rovnou jsem se na něj objednala.

O víkendu jsme jezdili po prarodičích a oznamovali radostnou novinu. :) Většina nebyla ani překvapená tím, že čekáme mrňouska, ale spíše tím, jak dlouho už ho čekáme, aniž bychom to komukoliv řekli. :D

Tento týden se tedy povedl. :) Doufám, že tomu tak bude i v týdnech následujících.

Hezký týden a brzy se zase uslyšíme :)


 

Zuzka právě prožívá 14. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

16. 3. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené