Ve víru pečení a výletu do Prateru :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ V pondělí jsme se vrátili z dovolené v Alpách a ten samý den náš malý "oslavil" 37.týdnů :-)

Ve středu jsem byla poprvé na kontrole přímo v porodnici a musím říci, že 4 hodiny čekání předčilo veškeré mé představy :-( No, nedá se nic dělat, bude se to muset nějaký ten pátek vydržet, než se malému bude chtít mezi nás... Příště si s sebou každopádně vezmu notebook, abych se zabavila, či mohla ten čas čekání strávit nějak smysluplně :- )

V pátek jsem opět vyrazila do Vídně za manželem :- ) Domluvila jsem se také s rodiči a sestřičkou, kteří jeli z dovolené z Chorvatska, aby se u nás zastavili na návštěvu a trochu si odpočinuli. V pátek ráno vyráželi z Brely a navečer už byli u nás :-) Cesta prý ubíhala dobře a nikde nenarazili na žádné kolony ani objížďky.

Večer jsme si s nimi dali vínko, poseděli a přitom se dozvěděli, jak se na dovolené měli skvěle :- ) Já v Praze pro všechny upekla nektarinkový a jablečný koláč, takže jsme si je v sobotu ráno dali k snídani a pak vyrazili pěší procházkou do zábavního parku Prater. Tady jsme si koupili vstupenku na starodávné ruské kolo a výhled opravdu stál za to! :-)

V neděli jsme vyrazili směr Pardubice a Praha. Maminka mě upozornila, že bych měla pomalu, ale jistě začít balit tašky do porodnice :-) Tak jsem si v neděli večer na internetu objednala chybějící věci - kojící podprsenky a košilky s ostatními pomůckami po porodu.

Uvidíme, jak dopadne objednávka a kdy budou věci z ní reálně potřeba.

Upřímně doufám, že se u mě malý ještě nějaký čas ohřeje :-D


Lucinka právě prožívá 37. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

 

26. 8. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené