Jesle a školka Bambíno, velké věci pro malé lidi

V nově otevřeném mateřském centru na Ořechovce vznikl skutečný dětský svět. V klidné a příjemné lokalitě, v jedné z funkcionalistických vil vyrostl za pomoci architektů a dětských psychologů.

Nejde však „jen“ o obyčejnou školku. Kde v Praze kromě ZOO chovají kamerunské kozy, mají pralesní stezku, pěstitelskou terasu, plně funkční dětskou kuchyň, ložnice z medových pláství a babiččin ušák až do stropu?

Druhý domov

Kde jinde se o děti starají jen vystudovaní pedagogové nebo zdravotní sestry a mají vlastní vzdělávací program, který není založený jen na výuce angličtiny? V Bambínu se opravdu snaží vytvořit pro děti domov.

Děti jsou partnery

Vnímají je jako své partnery a kladou důraz na to, aby byly soběstačné, sebevědomé, uměly formulovat vlastní názor a využívaly svůj potenciál k vlastnímu vývoji. Samozřejmostí je zde spolupráce s logopedkou, dětským psychologem nebo pediatry.

Kroužky i pro maminky

Mimo naprosto flexibilních jesličkových a školkových programů, zahrnujících výuku angličtiny, zde nabízejí dopolední a odpolední kroužky pro předškoláky i jejich maminky:„Malý orchestr“ se spoustou exotických hudebních nástrojů nebo „Tvořivé ruce“ ve vlastní keramické či výtvarné dílně.

Otevřeno každý den

Otevřeno je zde každý den v roce, což znamená, že jsou zde kdykoli schopni zajistit hlídání dětí při cestě domů si zde ještě rodiče mohou nakoupit BIO potraviny ve zdejším BIO obchůdku.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené