Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další budu již chodit přímo do porodnice, kde mají i monitory :- )

Od čtvrtka do pondělí jsme si s manželem naplánovali společnou dovolenou v Alpách :- ) já se těšila, že si na chvilku odpočinu od ruchu Prahy, zároveň strávím čas s manželem i s naší fenkou Citynkou a také, že se všichni maličko ochladíme od teplot, dosahujících v obou zemích, kolem 38℃ :-D

Ačkoliv jsme neměli domluvené žádné ubytování, povedlo se nám na druhý pokus sehnat rodinný pension uprostřed lesů s výhledem do údolí, nikde žádné pouliční lampy, jen černočerná tma se svitem hvězd - prostě přesně podle našeho gusta! Večer jsme seděli na lavičce a pozorovali padající perseidy - pohodička, jak má být ;- ) i Citynce a malému tento relax naprosto vyhovoval.

Druhý den jsme se byli koupat v ledovcovém jezeře, které mělo kolem 26℃...to nás velice překvapilo, protože jsme čekali, že to bude chtít značnou odvahu se do něj vůbec smočit, ale opak byl pravdou :-D Jediný, kdo to vůbec neřešil, byla Citynka, která by vlezla do jakkoliv studené vody :-D

Předtím jsme se ještě zastavili na nedaleké rozhledně a udělali si kratší procházku lesem. Další dny se trochu ochladilo, což bylo skvělé pro kvalitu mého spánku. Po dlouhé době jsem se skvěle vyspala a dokonce více než 7 hodin :-D rekord tohoto měsíce!

Poslední večer jsme si zašli nejdříve na procházku a pak na večeři, která byla naprosto vynikající. Doufám, že budeme mít ještě příležitost něco společně podniknout, protože tato dovolená byla přesně to pravé ořechové :- )

Takže muži můj, děkuji moc! Bylo to super :- )


 Lucinka právě prožívá 36. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

 

20. 8. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené