Dovolenkujeme aneb Na výletě u Lužických jezer :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden je můj poslední v práci. :-) Musím uznat, že se na tu dovolenou před mateřskou dovolenou dost těším!

V práci jsem tudíž dodělávala poslední věci a spíše se připravovala na svůj odchod. Šéfová už to brala taky tak, takže se celý týden nesl v příjemné atmosféře. :-)

Ve středu jsem si byla v Podolí vyzkoušet cvičení pro těhotné. Vzhledem k mým sportovním aktivitám jsem od toho nečekala žádné zázraky na počkání... Každopádně jsem byla mile překvapena přístupem paní cvičitelky, která se nenechala rozhodit a ihned vymyslela alternativní řešení. Nakonec jsme se domluvily, že budeme dělat nácvik dýchání na porod a všechny činnosti s tím spojené.

Ve čtvrtek jsem byla opět na kontrole u paní doktorky. Malý je v pořádku, váží již 2,2 kg a je to pěkný jedlík, který cca třikrát denně škytá. Po kom ten chlapec bude? Že by po tatínkovi?

V pátek jsem byla domluvená s kamarády, že vyrazíme na víkend k Lužickým jezerům pod stan. Vykoupat se a zabruslit si... Počasí bylo velmi proměnlivé, ale spíše svítilo sluníčko, takže jsme většinu času strávili na pláži a opalovali se. K večeru, když se trochu ochladilo, jsme vyrazili na stezku na inline bruslích. Musím uznat, že stezky mají velice hezké a hlavně široké!

V neděli odpoledne přišel přívalový déšť, který nám kompletně vytopil naše stanové městečko, ale nenechali jsme se rozladit, vše dali schnout a šli se opět osvěžit do jezera.

Příští týden bude spíše o zařizování než o sportu, ale i tak se určitě nudit nebudeme!


 

Lucinka právě prožívá 32. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

 

31. 7. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené