Deníček moderního fotra

Co prožívá nepřipravený mladý muž, který pečuje o úplně malé dítě? Radost? Šok? Hroutí se, nebo bere neobvyklou roli s nadhledem? Každý týden vám přineseme jeden díl úspěšného rozhlasového pořadu vtipných postřehů moderního fotra.

Když novopečený táta Dominik nastoupil na rodičovskou dovolenou, postavil se k celé záležitosti typicky mužským způsobem: své postřehy, zážitky a dennodenní katastrofy začal s vtipem sobě vlastním zaznamenávat na blogu, který se během krátké doby stal hitem. A dlouho na sebe nedala čekat mimořádně úspěšná kniha, která se dokonce stala publikací roku 2014.

Deníček o každodenním zápolení s neskutečně energickým synem se teď otevře i posluchačům Hitrádia a jednou týdně si nejlepší díl týdne mohou poslechnout i čtenářky Babywebu.

Na Hitrádiu si pak můžete Deníček moderního fotra Dominika Landsmana poslechnout každý všední den po osmé ráno a v repríze po šestnácté hodině.

11. Ať žijou příkrmy aneb Pětivrstvý průjem De Lux

10. Pozor! Vyletí ptáček.

9. Co udělá moderní fotr, když se chce zbavit těhotenských kil? Navštíví dietologa!

8. Noční trable s kojením aneb Hodil by se třetí prs

7. Moderní fotr udělal na poporodním oddělení pěkný rozruch, dokonce vyděsil kojící matky.


6. Když se řekne porod, tak se mluví převážně o rodičkách, ale jak se cítí muž na porodním sále?


5. Moderní fotr zjišťuje, jak asi bolí porod.


 

4. Co vás čeká na laktačním kurzu? Plešatý muž s knírkem!


 

3. Náš budoucí otec Dominik Landsman očekává příchod potomka. Na porod se ale musí člověk řádně připravit a návštěva předporodního kurzu je povinnost pro každého budoucího otce. Pak už si můžete být jistí, že vás v životě nic horšího nepotká. 🙂


 

2. Přípravy na příchod potomka bývají pro muže vyčerpávajícím obdobím. Třeba se očekává, že zručně smontují kočárky či postýlky. Jasně, někteří z nás jsou fakt šikovní. Ale co máme dělat my ostatní, řekneme humanitně založení?


 

1. Víte, co se může stát, když se naprosto nepřipravený mladý muž z ničeho nic ocitne na mateřské dovolené? Naprosto všechno.

13.12.2015 1:30  | autor: Hitrádio

Další blogy

Autor nemá žádné další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist