NÁVALY PLÁČE Jsem v 17tt a  od začátku mám…

NÁVALY PLÁČE Jsem v 17tt a  od začátku mám návaly pláče. Mnohdy nemám ani důvod, jen prostě pláču a nejsem schopná to zastavit. Hodně mě pak bolí hlava. Poradíte mi něco na uklidnění? Snažím se hledat každý den něco hezkého, ale moc to nezabírá.

Odpověď

Je možné, že vše může souviset pouze s hormonálními změnami, k nimž ve vašem těle dochází, ale tento stav se může týkat i něčeho vážnějšího. Je hezké, že se snažíte každý den dělat něco hezkého, ale víte ono to někdy nejde, protože to „smutné nejdříve musí ven“. A tak bych Vám chtěla poradit, abyste zašla za někým, ke komu máte důvěru, či přímo za nějakým psychologem, psychoterapeutem či do některého z krizových center a celou situaci, která Vás tíží se pokusila s touto osobou probrat.
Uvidíte, že se vám poté uleví, že se možná ještě trochu víc vypláčete, ale pak společně naleznete tu správnou cestu, jak v klidu prožít vaše těhotenství.

28.8.2012 5:46
Více o tématu: bolí

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist