Druhý krok

Druhým krokem bych začla na úvod skromně.

Momentálně jsem ve fázi očekávání a plná nadějí. Pokud všechno klapne, tak jak by mělo, budu ta nejšťastnější ženská pod sluncem. Vím, že nebudu jediná, ale i tak :)

Jsem nebo nejsem divná, že mám radost i z úplné maličkosti, která se mi denně naskytne? Mám dojem, že bychom jsme se měli radovat z každé maličkosti byť i úplně prťavé. Jsou to věci, které bychom si měli vážit, že je vůbec máme. Mít radost z potomků, jak se jim daří ve školce či škole, ze svého partnera, že je pozorný a starostlivý, i když nám někdy leze pořádně na nervy. Z práce, přátel, koníčků atd atd.

Každý nový den nám přeci dává na naše konto 24hodin a je jen na nás jak s tím naložíme. Jestli ten den promarníme nebo využijeme do poslední vteřiny. Buďme rádi, že můžeme být tady na tom světě...

Rada na závěr? Buďme všichni šťastní a svět bude taky šťastnější

Krásný den

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

První krok

Ahoj, čau, nazdar. Ode dneška jsem si řekla, že ten svůj život od základu změním. Když jsem napsala svůj první článek tady na Babywebu, jakoby se ve mě něco zlomilo. A tak si říkám, není pozdě něco měnit? Ve 30ti? Ne není, aspoň si to myslím, šla... Celý článek »

Naposledy navštívené