Lyžovačka ve Flachau :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak Vás všechny po týdnu opět vítám na příjmu. Co je nového? Tento (12.) týden byl opět ve znamení sportu. :) V úterý a ve čtvrtek trénink Krav Maga, v pátek Pole dance a v sobotu celodenní lyžování v rakouském středisku ve Flachau.

Na trénincích Krav Maga i Pole dance začínám pomalu přicházet na cviky, které pro mě za chvilku nebudou moci být, ale teď je ještě zvládám v pohodě. : -) Mrňouskovi tréninky zatím vyhovují, takže super!

Z pátku na sobotu v noci jsme vyrazili na cestu směr Flachau, kam jsme dorazili v sobotu ráno. Čekaly nás manšestrové sjezdovky, zpočátku sněžení, ale postupně se to vyjasnilo tak, že bylo krásně slunečno. :) Sjezdovky byly super, žádné vyjeté a travnaté plochy a z 25 sjezdovek si člověk vždycky našel tu, která mu vyhovovala nejvíce. Ke konci dne už sice přibývalo boulí, ale i tak to bylo super lyžování bez jakýchkoliv karambolů a pádů!

V neděli jsem si naordinovala zasloužený odpočinek. :) Dnes se chystám na wellness a masáž, myslím si, že si to moje tělo zaslouží. :)

Užívejte hezké slunné počasí, které tento týden má být a příští týden opět na viděnou!


 

Zuzka právě prožívá 11. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

3. 3. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené