Mimi LIVE! 2 - Jonáš a Šimon

Mimi LIVE! Jonáš po roce: Jak se má?

Náhoda nás po čase svedla dohromady s Bárou, maminkou Jonáška, jehož příběhy coby Mimi LIVE! jste mohli na stránkách Babywebu před rokem sledovat. A jelikož jsme byli zvědaví, co se za minulý rok v životě Jonáška událo, požádali jsme Báru o krátké povídání. Pokud jste napnutí jako my, čtěte dál. Celý článek »

Mimi LIVE! (51): Ne znamená NE!

Z obou našich malých hrdinů se postupně, ale jistě stávají dvounožci. Oba se také v minulých dnech potýkali s nepříjemnými zdravotními potížemi. A jaké jsou další zprávy z miminkovského života? Celý článek »

Mimi LIVE! (50): Nechceš, tak nejez

Jonášek zjistil, že mámina postel vůbec není k zahození. Objevil krásy a lákadla dětského koutku, ve kterém si nejvíce oblíbil bazén s kuličkami. Ze Šimonka se klube nadšený fanda všeho, co jezdí a dělá brmbrm. Na svou pouť bytem přizval i domácí... Celý článek »

Mimi LIVE! (49): Je na holky!

Jonášek si užíval jarní teplo a písek na pískovišti si zamiloval tak, že si ho vzal v plínce i domů. Šimonek projevil své sklony, když na kamarádku zkoušel „berany, berany, duc“. Jak to dopadlo? Celý článek »

Mimi LIVE! (48): Na hlad dáváme čípek

Jonášek tento týden stále bojoval se zánětem ouška. Koupání ve vaně ani focení v ateliéru nezlepšilo jeho náladu. Šíma si musí zvykat na péči tatínka, protože máma nastoupila do práce. Jak to zvládají? S heslem „bordel v bytě – šťastné dítě“ jde... Celý článek »

Mimi LIVE! (44): Škola, nebo dítě?

Jonáš byl poprvé v noci bez maminky, která se jela věnovat svým studijním povinnostem. Jak to s tátou zvládli? Šimon si odmítá nasadit čepici, každý den utírá okna a vůbec nemá radost z nově se klubajícího se zoubku.  Celý článek »

Mimi LIVE! (43): Tany taniny

Z Jonáška se stává malý tanečník – dokonce má svůj originální styl. Šíma dostal nového čtyřnohého společníka. Zatím z něj má respekt a nesměle se ho pokouší hladit. Celý článek »

Mimi LIVE! (27): Krmení a křest

Maminka Bára se snaží se začínajícím přikrmováním vychytat Jonáškův denní režim tak, aby stihl i něco jiného než jíst a spát. Šimonek už příkrmy zvládá a má za sebou velkou událost: v kruhu rodinném byl pokřtěn. Celý článek »

Mimi LIVE (26): Zuby, nebo prevít?

Zdá se, že oba malé hrdiny našeho miminkovského projektu trápí v těchto dnech stejná, vrcholně nepříjemná záležitost: začínají se jim prořezávat zoubky. Maminka Bára má ovšem zároveň podezření, jestli za Jonáškovými nespokojenými náladami není... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené