Hanča v 17.tt – Výlet na zklidnění nervů do Budapešti

Stále čekáme na rozbor mé DNA krve. Zklidnit nervy tak vyrážíme do Maďarska. Pomohlo nám to?

Je tu další týden a s ním opět čekání, zda už budou výsledky mého rozboru krve. Konečně by se vědělo, zda maličký po mně může zdědit obávaný Alportův syndrom.

Jsem z toho čekání celá přešlá. Nic mě nebaví, neumím se k ničemu namotivovat. Už ani nepracuji s tím, že se přece blíží Vánoce (Hanka píše svůj blog zpětně – pozn. red.). Na výbavičce jsem nepokročila a dárky taky nemám nakoupené. Nějak se na ty Vánoce ani netěším a to jsem určila, že je budeme slavit s mou rodinou v mně známém prostředí. Loni jsme celý prosinec a část ledna strávili na Novém Zélandu. To byl klid, žádný předvánoční shon a stres. Doufám, že za rok budeme takto v cizině někde s prckem.

Přes víkend se jedeme rozptýlit návštěvou Budapešti. Je to přesně dva roky, kdy jsme se po její návštěvě dali s přítelem dohromady. Bohužel mému chudákovi není nejlíp (zřejmě střevní chřipka), takže to asi žádná velká oslava výročí nebude. Projdeme si trhy a já si tam dám dětský svařák. Musím konstatovat, že už se celkem těším, až skončí má abstinence. Pak vypiju nejméně láhev Baileys. Ne, nejsem alkoholička, ale znáte to: „Zakázané ovoce láká.“

Další den si projdeme ještě historickou část města, i když ho vesměs známe. Lázně ale vynecháváme s ohledem na můj stav. Bojím se chodit do sauny i teplých bazénů. Navíc mám strach, abych někde nechytla neštovice. V dětství jsem je neprodělala, a tak se vyhýbám větším kolektivům lidí. A zejména těm místům, kde je zvýšené množství malých dětí. Toto byl taky důvod, proč jsem přestala chodit na těhotenské plavání. Neštovice v těhotenství nejsou nic, co bych chtěla riskovat a prodělat. Určitě se po skončení těhotenství nechám naočkovat, ať to pak nechytnu od svého drobečka.

Pomohla mi návštěva Maďarska na chvíli na vše zlé zapomenout? Ano i ne. Po dobu pobytu vše utíkalo a já se mezi kamarády (jeli jsme v partě) dobře bavila. Ale po návratu je všechno zpět. Zase mám obavy, jaké výsledky přinese rozbor mé DNA. Už příští týden bych měla dostat výsledky do rukou. Mezitím znovu zamedituji a mé tělo i děťátko mě ujišťují, že všechno je v perfektním pořádku. Srdce tomu věří, ale mozku nějak neumím poručit.

Zajímá vás, co jsem se dozvěděla od doktorů? A budou malému brát krev na rozbor? Vyčkejte další týden a všechno vám prozradím.


Hanka má za sebou 17. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

9.5.2019 12:03  | autor: Hana Šormová

Další blogy

Autor nemá žádné další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist