Pozitivní myšlení je důležité

KLUB TĚHULEK! VENDY Těhotenství je poslední dobou v mém okolí hodně řešené téma. Je to nejspíš dáno tím, že já i švagrová jsme „v tom“. A hlavně v mém okolí se teď s porody roztrhl pytel, Asi bylo plodné jaro. My jsme se bez problémů vrhli do 29. týdne a jsme zase o týden blíž cíli.

Podle mě moje těhotenství probíhá relativně v pohodě. Až na bolesti žeber, které opravdu bolí si nemůžu stěžovat na nic zákeřného. Jsem ráda, že je všechno v pořádku a já si tak můžu těhotenství opravdu užívat. Sice mi přijde, že občas moje okolí nechápe, že jsem jen těhotná a ne smrtelně nemocná. Nelíbí se jim, že s břichem dělám spoustu věcí, co si jiné maminy nedovolí.

Samozřejmě se hlídám, dávám si pozor a dokonce i v chytrých knížkách psali, že můžu dělat, co mě baví, pokud nejsem nijak omezována. Tento týden je můj poslední pracovní, jelikož vydržet sedět v práci je pro mě celkem nepříjemné. Mám ale strach z toho, že jakmile budu muset být doma, budu denně pod dohledem tchýně. Hlavně myslet pozitivně!

Mám za sebou první zkušenosti s tapetováním. Není to dokonalé, ale je to dělané s láskou. Nedostatky se vyřeší a doladí časem. Nicméně šatna je téměř hotová a já mám konečně kam začít ukládat všechny věci. Teď bych si mohla koupit i nějaký pěkný kousek, který tam slavnostně zavěsím 😀

Jednou za čas si koupím nějaký časopis na ukrácení nudných chvilek. Tentokrát jsem vsadila na Maminku, která má listopadové číslo opravdu nadupané. Začalo mi tak další kolo rozjímání, přemýšlení a vymýšlení, dozvídání se dalších a dalších informací. Samozřejmě tady nechci dělat nějakou reklamu, koupila jsem si ten časopis poprvé, tak ho nebudu vychvalovat do nebes, ale toto číslo se mi zalíbilo a jsem s ním spokojená.

Mám se krásně, cítím se dobře a snažím se myslet jenom a jenom pozitivně. Miminko je spokojené, srdíčko mu bije a tatínek se o nás krásně stará. Co víc by si mohla nastávající mamina přát.

P.S. Mám pocit, že naše malé do ledna nevydrží a vykoukne na svět ještě v tomto roce. Vím, že ještě máme moc času, ale vnitřní hlásek už se začíná ozývat.


Vendy je v 29. týdnu těhotenství. Chcete vědět, co se děje s jejím tělem?

b633476599443079971.jpg

29.10.2015 12:29  | autor: Vendula Ambruzová

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist